WDSF Openek: három győzelem Kisteleken

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
WDSF Openek: három győzelem Kisteleken

A XIII. Kistelek Openen kilenc WDSF versenyszámot rendeztek, ebből hármat magyar páros nyert meg emellett három-három ezüst és bronzérem is jutott a táncosainknak. A juniorok Open versenyszámaiban két-két ezüst és bronzérem jutott a fiatal magyar kettősöknek.

A WDSF International Latin Openen a 43 fős mezőnyben két magyar páros jutott be a döntőbe: Hidi Balázs és Karcagi Laura bronzérmet szerzett, míg Zilahi Szabolcs és Czina Boglárka a 6. helyen végzett.

A WDSF Ifjúsági Latin Openen négy magyar döntős volt a 26 fős mezőnyben: Gáspár Patrik és Mátyus Maja ezüst, Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka bronzérmet szerzett.Szőts Dániel és Egresi Melinda Beatrix a 4., Szalai Dénes és Balla Petra a 6. helyen zárt.

A WDSF Senior I. Latin Openen csak három pár indult, Kovács Máté és Makai Zsuzsa nyerte meg a versenyt Szánthó Péter és Juhász-Szánthó Szilvia előtt.

A WDSF Senior I. Standard Open 10 fős mezőnyében a dobogó mindhárom fokára magyar páros állhatott fel: Balogh Csongor és Szabó Anita győzött Kemény Tamás és Princz Nóra, valamint Szánthó Péter és Juhász-Szánthó Szilvia előtt. A döntőben még egy magyar kettős volt, Horti Árpád és Fekete Krisztina a 6. helyen végzett.

A WDSF Senior II. Standard Openen 8 páros indult, Szabó Zsolt és Ónodi-Szabó Valéria bejutott a döntőbe és a 4. helyet szerezte meg.

A WDSF Senior III. Standard Open kategóriában csak döntőt rendeztek a 7 induló párosnak, Kránicz József és Dobó Erika a 4., Bánfi Antal és Bellágh Mária a 7. helyen zárt.

A WDSF Profi Latin Open 4 fős mezőnyében Nagymihály Balázs és Horváth Zsófia szerezte meg a győzelmet.

Szombaton a WDSF International Standard Open 27 fős mezőnyében két magyar páros jutott el a döntőig. Nikita Anikeev és Farkas Bettina a dobogó második fokára állhatott fel az eredményhirdetésénél, Fodor Norbert Csanád és Vaszi Réka az 5. helyen végzett.

A WDSF Ifjúsági Standard Open 22 fős mezőnyében három magyar páros jutott a döntőbe. Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka ezüstérmet szerzett, Szalai Dénes és Balla Petra a 4., Sulyán Bálint és Bálint Nikoletta a 6. helyen végzett.

International Open Latin (43 induló):
1. Valentin Kosmachev, Alena Kochengina (Oroszország)
2. Dominykas Dauksas, Svetlana Azarova (Litvánia)
3. Hidi Balázs, Karcagi Laura (Magyarország)
4. Vincenzo Taormina, Floriana Messina (Olaszország)
5. Dmitry Kliuchnikov, Anastasia Pristinskaya (Oroszország)
6. Zilahi Szabolcs György, Czina Boglárka (Magyarország)

10- 11. Antal Gergő, Hercsik Zsuzsanna (Magyarország)
10- 11. Kaszás Richárd, Foteini Pangea (Magyarország)
13. Szőts Dániel, Egresi Melinda-Beatrix (Magyarország)
14. Török Árpád, Molnár Barbara (Magyarország)
16. Gáspár Patrik, Mátyus Maja (Magyarország)
17. Popovics Richárd, Dénes Edina (Magyarország)
21-22. Pölyhe Máté, Nagy Evelin (Magyarország)
21-22. Vlad Alex Pop, Butor Zsófia (Magyarország)
24. Tóth Szilárd, Zsila Andrea (Magyarország)
27- 28. Börzöli Dávid, Kersák Dóra (Magyarország)
29. Lázók Viktor, Papa Ines (Magyarország)
30. Tiralla Bonifác, Bacsó Henrietta (Magyarország)
33. Bartek János, Mezősi Daniella (Magyarország)
34-35. Sárosi Róbert, Monyók Anna (Magyarország)
37. Czinege Norbert, Krausz Judit (Magyarország)
38-39. Balogh Csaba, Pető Gabriella (Magyarország)
40. Keresztes László, Bartha Lilla (Magyarország)
41-42. Török Dániel, Popovics Fanni (Magyarország)
43. Dajcs Triszten Sámuel, Fekete Krisztina (Magyarország)

Ifjúsági Latin Open (26):
1. Miroslav Bonev, Emiliya Dzhelebova ( Bulgária)
2. Gáspár Patrik, Mátyus Maja (Magyarország)
3. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka (Magyarország)
4. Szőts Dániel, Egresi Melinda-Beatrix (Magyarország)
5. Jurica Kavran, Tihana Vusic (Horvátország)
6. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra (Magyarország)

8. Sulyán Bálint, Bálint Nikoletta (Magyarország)
13. Gál Krisztián Vörös Liza (Magyarország)
16-17. Bátor Tamás, Fügedi Laura (Magyarország)
18. Sárosi Róbert, Monyók Anna (Magyarország)
24. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka (Magyarország)
25. Kakuk Milán, Szabó Tamara (Magyarország)
26. Guba Marcell, Fruzsa Hajnalka Kata (Magyarország)

Senior I. Latin Open (3):
1. Kovács Máté, Makai Zsuzsa (Magyarország)
2. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia (Magyarország)
3. Psenak Peter, Psenakova Drahoslava (Szlovákia)

Senior I. Standard Open (10):
1. Balogh Csongor, Szabó Anita (Magyarország)
2. Kemény Tamás, Princz Nóra (Magyarország)
3. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia (Magyarország)
4. Pavol Zalom, Blazena Zalomova (Szlovákia)
5. Psenak Peter, Psenakova Drahoslava (Szlovákia)
6. Horti Árpád, Fekete Krisztina (Magyarország)

Senior II. Standard Open (8):
1. Pupik Rastislav, Mlyncarova Henrieta (Szlovákia)
2. Horst Beckmann, Patricia Beckmann (Németország)
3. Jozef Csizmazia, Gabriela Csizmaziova (Szlovkia)
4. Szabó Zsolt Mihály, Ónodi-Szabó Valéria (Magyarország)
5. Jelinek Martin, Jelinkova Iveta (Csehország)
6. Karl Tscheppen, Eva Tscheppen (Ausztria)

Senior III. Standard Open (7):
1. Sergio Gritti, Francesca Filippini (Olaszország)
2. Peter Gleiszner, Sabine Zwick (Ausztria)
3. Jiri Cech, Zina Cechova (Csehország)
4. Kránicz József, Dobó Erika (Magyarország)
5. Manfred Kerschner, Monika Kuegler (Ausztria)
6. Stanislovas Cesonis, Ramune Jurciukoniene (Litvánia)
7. Bánfi Antal, Bellágh Mária (Magyarország)

Profi Latin Open (4):
1. Nagymihaly Balázs, Horváth Zsófia (Magyarország)
2. Marco Tocchini, Elisa Fabiani (Olaszország)
3. Mileusnic Ivan, Todorovic Katarina (Szerbia)
4. Claudio Carneiro, Elisa Bertelloni (Portugália)

International Standard Open (27 induló):
1. Alessandro Lippi, Sofiya Aksenchyk (Olaszrország)
2. Nikita Anikeev,Bettina Farkas (Magyarország)
3. Michal Drha, Klara Zamecnikova (Csehország)
4. Dariusz Stopka, Karolina Rek (Lengyelország)
5. Fodor Norbert Csanád, Vaszi Réka (Magyarország)
6. Andrea De Marco, Deborah Zecca (Olaszország)

12. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia (Magyarország)
16. Tejeda Tamás Márk, Várnai Zsófia (Magyarország)
18-20. Popovics Richárd, Dénes Edina (Magyarország)
21. Panka Dániel, Panka Dorottya (Magyarország)
22. Kovács István Zoltán, Bakó Barbara (Magyarország)
24. Wirth Bence, Várkonyi Dóra (Magyarország)

Ifjúsági Standard Open (21):
1. Jurica Kavran, Tihana Vusic (Horvátország)
2. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka (Magyarország)
3. Sebastian Alin Zicoane Heler, Anca Copos (Románia)
4. Szalai Dénes, Balla Petra (Magyarország)
5. Ivan Jarnec, Ana Ekart (Szlovénia)
6. Sulyán Bálint, Bálint Nikoletta (Magyarország)

8. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána (Magyarország)
11. Sárosi Róbert, Monyók Anna (Magyarország)
12. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza (Magyarország)
13. Börcsök Balázs, Németh Laura (Magyarország)
19. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka (Magyarország)

Junior II. Latin (20):
1. Andrei Petcu, Bianca Buzuleac (Románia)
2. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes (Magyarország)
3. Patrik Seretin, Ema Pilic (Horvátország)
4. Andrei Ghita, Sara Nicolici (Románia)
5. Muntean Radu Constantin, Drumen Andreea Alexandra (Románia)
6. Alexandru Boariu, Beatrice Bochis-Mutiu (Románia)
7. Szabó Robin László, Tóth Enikő (Magyarország)

8. Somoskői László, Pós Polett (Magyarország)
10-11. Kohon Patrik, Kiss Luca (Magyarország)
12. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna (Magyarország)
13. Rischák Balázs, Gálfi Petra (Magyarország)
15. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána (Magyarország)
17-18. Szabó Márk, Csofcsics Csenge (Magyarország)

Junior II. Standard (15):
1. Heler Sebastian Alin Zicoane, Copos Anca (Románia)
2. Andrei Petcu, Bianca Buzuleac (Románia)
3. Vlaykov Deyan, Vlaykova Emily (Bulgária)
4. Patrik Seretin, Ema Pilic (Horvátország)
5. Batranu Razvan-George, Dica Ana-Maria (Románia)
6. Badeanu Alexandru George, Moldovan Andreea-Maria (Románia)

7. Rischák Balázs, Gálfi Petra (Magyarország)
8-9. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna (Magyarország)
11. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána (Magyarország)
12. Kohon Patrik, Kiss Luca (Magyarország)

Junior I. Latin (6):
1. Alexandru Boariu, Beatrice Bochis-Mutiu (Románia)
2. Batranu Razvan-George, Dica Ana-Maria (Románia)
3. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána (Magyarország)
4. Papp Ádám István, Gál Dalma (Magyarország)
5. Józsa Márk, Kozma Zorka (Magyarország)
6. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva (Magyarország)

Junior I. Standard (5):
1. Batranu Razvan-George, Dica Ana-Maria (Románia)
2. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána (Magyarország)
3. Papp Ádám István, Gál Dalma (Magyarország)
4. Józsa Márk, Kozma Zorka (Magyarország)
5. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva (Magyarország)

Hírek

Elnökségi közlemény

Elnökségi közlemény

Tisztelt Tagszervezetek! Kedves Sportszakember Kollégák! Kedves Sportolók! Az alábbi letölthető pdf dokumentumban találják a Magyar TáncSport Szakszövetség elnökségének a tájékoztatását és közleményét: MTáSZ közlemény OSEI VKESZ állásfoglalás 05.04. COVID-19 kijárási korlátozás enyhítése kapcsán COVID-19_checklist Köszönjük valamennyi [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás