Világverseny eredmények 2016

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
Világverseny eredmények 2016

2016-ban is volt okunk örömre a világversenyeken, akrobatikus rock’n’roll-ban két világbajnoki és egy Európa-bajnoki címet ünnepelhettünk, emellett több érmet is szereztek versenyzőink, míg versenytáncban az értékes helyezések mellett egy világbajnoki bronzérem és egy világkupa ezüstérem született.

Az akrobatikus rock’n’roll világversenyek eredményei:

Serdülő Páros világbajnokság:
3. Polyánki Benedek, Szőke Kitti
7. Csanki Gábor, Poncz Zsófia Ilona
8. Kovács Kornél, Korpás Petra
9. Bíró Sebestyén, Csuhai Vivien

Junior Páros világbajnokság:
1. Czanik László, Dobay Dóra
21. Kirchkeszner Máté, Bartl Zsófia

Páros világbajnokság:
28. Mészáros Gábor, Lengyel Bonita
31. Ábrahám Zoltán Dániel, Szabó Nikoletta

Junior Lányformációs világbajnokság:
3. Party girls – Rock And Magic SE
6. Dolce Vita – Masters SE
8. Panem – Rock and Magic SE
10. Mirage – Rockin Board SE

Felnőtt Lányformációs világbajnokság:
1. Szupergirls – Rock and Magic SE
6. Sol Invictus – Musztáng SE
10. High Five – Acro Dance SE

Junior Lányformációs Európa-bajnokság:
7. Panem – Rock and Magic SE
9. Dolce Vita – Masters SE

Felnőtt Lányformációs Európa-bajnokság:
2. Szupergirls – Rock and Magic SE
3. Sol Invictus – Musztáng SE
7. High Five – Acro Dance SE

Serdülő Páros Európa-bajnokság:
4. Csanki Gábor, Poncz Zsófia Ilona
11. Kovács Kornél, Korpás Petra
13. Bíró Sebestyén, Csuhai Vivien
16. Polyánki Benedek, Szőke Kitti
20. Záhonyi Patrik Márk, Révész Vivien

Junior Páros Európa-bajnokság:
1. Czanik László, Dobay Dóra
10. Bodó Zsombor, Ács Vivienn

Felnőtt Páros Európa-bajnokság:
24. Mészáros Gábor, Lengyel Bonita

 

A Boogie-woogie világversenyek eredményei:

Boogie-woogie Páros világbajnokság:
24. Schmidt Gábor, Schmidt-Vachtler Erzsébet

Boogie-woogie Páros Európa-bajnokság:
27. Pető Gábor, Gölöncsér Adrienn
28. Schmidt Gábor, Schmidt-Vachtler Erzsébet

 

A versenytánc világversenyek eredményei:

Latin világbajnokság:
8. Andrea Silvestri, Váradi Martina
64-65. Csorba Máté, Haddad Sabrina

Standard világbajnokság:
38. Fodor Norbert Csanád, Vaszi Réka
56. Nikita Anikeev, Farkas Bettina

Tíztánc világbajnokság:
17. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta

U21 Latin világbajnokság:
13. Hidi Balázs, Karcagi Laura
34-35. Csorba Máté, Haddad Sabrina
34-35. Király Márk, Lissák Laura
45. Balázs Márk, Keresztszegi Ramóna Maja
51. Gáspár Patrik, Mátyus Maja
60-61. Katona András, Bondár Dóra
74-76. Bátor Tamás, Fügedi Laura

Ifjúsági Latin világbajnokság:
28. Gáspár Patrik, Mátyus Maja
52-53. Szőts Dániel, Egresi Melinda Beatrix

Ifjúsági Standard világbajnokság:
30-31. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
41-43. Sulyán Bálint, Bálint Nikoletta

Ifjúsági Tíztánc világbajnokság:
25-26. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka

Junior II. Latin világbajnokság:
34-36. Németh Bálint, Szabó Klaudia
40. Rischák Balázs, Gálfi Petra

Junior II. Standard világbajnokság:
28. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
36-38. Rischák Balázs, Gálfi Petra

Junior II. Tíztánc világbajnokság:
28. Rischák Balázs, Gálfi Petra

Senior I. Latin világbajnokság:
8-9. Kovács Máté, Makai Zsuzsa
26-27. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia

Senior I. Standard világbajnokság:
3. Balogh Csongor, Szabó Anita
8. Kemény Tamás, Princz Nóra

Senior II. Latin világbajnokság:
6. Kiss Mihály, Farkas Mónika
62-64. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria
70-77. Nagy István, Magyar Márta

Senior III. Standard világbajnokság:
59-60. Kránicz József, Dobó Erika

Senior IV. Standard világbajnokság:
117-118. Králik János, Králik Jánosné

Latin Kűr világbajnokság:
12. Hancz Patrik, Hancz Bianka

Standard Kűr világbajnokság:
9. Budai Attila, Barna Lilla

Profi Latin világbajnokság:
11. Süttő Roland, Tombácz Anikó

Profi Standard világbajnokság:
6. László Csaba, Páli Viktória

Profi Latin Kűr világbajnokság:
8. Gellai Tamás, Vorobchenko Darya

Standard Formációs világbajnokság:
4. Szilver TSE
7. Adria-Szigó KTSE

Latin Formációs világbajnokság:
11. Savaria TSE
16. Gála TSE

Latin Európa-bajnokság:
7. Andrea Silvestri, Váradi Martina
40-41. Hidi Balázs, Karcagi Laura

Standard Európa-bajnokság:
33. Nikita Anikeev, Farkas Bettina

Tíztánc Európa-bajnokság:
17. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta

Ifjúsági Latin Európa-bajnokság:
37. Gáspár Patrik, Mátyus Maja
39. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka

Ifjúsági Standard Európa-bajnokság:
18. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
41. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza

Ifjúsági Tíztánc Európa-bajnokság:
9. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka

Profi Latin Európa-bajnokság:
8. Süttő Roland, Tombácz Anikó
18-19. Nagymihály Balázs, Szalai Ágnes

Profi Standard Európa-bajnokság:
4. László Csaba, Páli Viktória

Profi Latin Kűr Európa-bajnokság:
4. Gellai Tamás, Vorobchenko Darya

Standard világkupa:
11. Nikita Anikeev, Farkas Bettina

Tíztánc világkupa:
13. Hegyes Bertalan, Kis Violetta

Profi Standard világkupa:
2. László Csaba, Páli Viktória

Latin Európa-kupa:
9. Hidi Balázs, Karcagi Laura

Standard Európa-kupa:
12. Fodor Norbert Csanád, Vaszi Réka

Tíztánc Európa-kupa:
10. Hegyes Bertalan, Kis Violetta

Akrobatikus rock’n’roll

2022. évi sportösztöndíj pályázat versenytáncosoknak – formáció

2022. évi sportösztöndíj pályázat versenytáncosoknak – formáció

A Magyar TáncSport Szakszövetség (továbbiakban MTáSZ) Elnökségének döntése alapján a versenytánc szakág versenysportjáért felelős elnökségi tag javaslatára az MTáSZ „Sportösztöndíj 2022” címen pályázatot hirdet. A pályázati feltételek és a pályázat menete [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás