Világbajnoki bronzérem és dobogós helyezések Horvátországban

November 11.-én rendezték meg a horvátországi Slavonski Brod-ban a Junior lányformációs világbajnokságot, és emellett megtartották a Slavonija Open International nevezetű nyílt versenyt, melyen a meghirdetett kategóriákban bárki nevezhetett.

A lányformációs világbajnokságon a Party Girls, a Gold Star és az XPress formációk képviselték hazánkat, az Open versenyen pedig Junior kategóriában indult Záhonyi Patrik és Bradács Tamara, B kategóriában Csortos Kristóf és Csényi Fanni, és A kategóriában Deli Alex és Sárfy Krisztina.

A Party Girls 20 formáció közül szerezte meg a dobogó legalsó fokát, az XPress épphogy lecsúszva a 4. helyet szerezte meg, és a Gold Star 0,09 pont híján maradt le a döntőről, így a 8. helyen zárt.

Záhonyi Patrik és Bradács Tamara 3. helyezett lett, Csortos Kristóf és Csényi Fanni 2. helyen végzett és Deli Alex és Sárfy Krisztina pedig szintén a 2. helyen végzett.

Gratulálunk minden táncosnak, és edzőiknek a sikerekért!