TáncSport MB 2016: az 1. nap bajnokai

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
TáncSport MB 2016: az 1. nap bajnokai

A TáncSport Magyar Bajnokságok első versenynapján hét formációs és kilenc páros kategóriában avattunk magyar bajnokot. Három páros megvédte a tavaly megszerzett magyar bajnoki címét, míg hat kategóriában új páros állhatott fel a dobogó tetejére.

Első magyar bajnoki címét szerezte a felnőtteknél standard táncokban Nikita Anikeev és Farkas Bettina, a profi latin kategóriában Nagymihály Balázs és Szalai Ágnes, az ifjúsági standard kategóriában Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka, a junior II. Latin kategóriában Rischák Balázs és Gálfi Petra, senior II. standard táncokban Csiszár Ferenc és Debreczeni Tünde, valamint gyerek tíztánc kategóriában Kiss Zoltán és Pinka Ramóna Franciska. Megvédte a tavalyi bajnoki címét a senior I. standard kategóriában Balogh Csongor és Szabó Anita, senior III. standard kategóriában Kránicz József és Dobó Erika, valamint a junior I. tíztánc kategóriában Urbán István és Urbán Lilla.

Felnőtt Standard Magyar bajnokság (30 induló):
1. Nikita Anikeev, Farkas Bettina
2. Sorin Andrei Neagu, Elek Réka
3. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta
4. Fodor Norbert Csanád, Vasi Réka Beáta
5. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia Klára
6. Tudor Andrei Leonte, Forgó Éva Patrícia

Profi Latin Magyar bajnokság (6):
1. Nagymihály Balázs, Szalai Ágnes
2. Süttő Roland, Tombácz Anikó
3. Gellai Tamás, Vorobchenko Darya
4. Kiss Noel, Braun Zsuzsanna
5. Horváth Zoltán, Dudás Ágnes
6. Belucz Zoltán, Bódis-Nagy Katinka

Senior I. Standard Magyar bajnokság (7):
1. Balogh Csongor, Szabó Anita
2. Kemény Tamás, Princz Nóra
3. Horti Árpád, Fekete Krisztina
4. Orosz László, Király Marianna
5. Halász Barna, Weidinger Ágnes
6. Somogyi Péter, Hirháger Médea
7. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin

Senior II. Standard Magyar bajnokság (4):
1. Csiszár Ferenc, Debreczeni Tünde
2. Asztalos Zoltán dr., Kissné Szegedi Zsuzsanna
3. Szabó Zsolt Mihály, Ónodi-Szabó Valéria
4. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin

Senior III-IV. Standard Magyar bajnokság (5):
1. Kránicz József, Dobó Erika
2. Bánfi Antal, Bellágh Mária
3. Králik János, Králik Jánosné
4. Felméri István, Vajai Rita
5. Savanya László, Savanyáné Árvai Margit

Ifjúsági Standard Magyar bajnokság (19):
1. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
2. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
3. Sulyán Bálint Pál, Bálint Nikoletta
4. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
5. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
6. Pellei Mihály, Sebesi Daniella

Junior II. Latin Magyar bajnokság (12):
1. Rischák Balázs, Gálfi Petra
2. Biri Gábor, Nagy Fruzsina
3. Somoskői László, Pós Polett
4. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
5. Szabó Robin László, Tóth Enikő
6.Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka

Junior I. Tíztánc Magyar bajnokság (9):
1. Urbán István, Urbán Lilla
2. Belucz Levente Zoltán, Farkas Gréta
3. Papp Ádám István, Gál Dalma
4. Kohon Patrik, Kávási Éva
5. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
6. Józsa Márk, Kozma Zorka

Gyerek Tíztánc Magyar bajnokság (4):
1. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
2. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
3. Annus László, Bényi Hanna Kamilla
4. Vajjon Bence, Donka Csenge

A formációs kategóriák eredménye:

Felnőtt A Liga Latin:
1. Savaria TSE Felnőtt Csapat – Burlesque
2. Gála TE “A” – Tribute to Diana Ross
3. Valcer Táncstúdió Latin formáció – Gipsy Kings

Felnőtt A Liga Standard:
1. Szilver TSE – Bon Jovi
2. Adria Szigo – Viva Elvis
3. Valcer Táncstúdió Standard formáció – A nagy Gatsby
4. Forma TSE Táltos Standard – Caffe the Paris

Felnőtt B Liga Latin:
1. Gála TE “Brilliant” – Sinatra

Formáció Felnőtt társasági táncok Latin:
1. Forma TSE Táltos – Don’t cha

Formáció Junior A Liga Latin:
1. Savaria TSE “C” Csapat – Rio

Formáció Junior B Liga Latin:
1. Gála TE “Diamonds” – Made in classic

Formáció Junior Társasági táncok:
1. Gála TE “Future” – Airline
2. Valcer Táncstúdió “B” csapat – In the mood

Ifjúsági Standard Magyar bajnokság Senior I. Standard Magyar bajnokság Senior II. Standard Magyar bajnokság Senior III. Standard Magyar bajnokság Junior II. Latin magyar bajnokság Junior I. Tíztánc Magyar bajnokság Gyerek Tíztánc magyar bajnokság Standard magyar bajnokság

Hírek

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

A Magyar TáncSport Szakszövetség sporteseményein sportszakemberként részt vehet: Sportvezető (MTáSZ tag sportszervezet elnöke, vagy elnökségi tagja, vagy egyéb olyan alkalmazottja, aki a táncsporttal kapcsolatos feladatot lát el) – tagszervezet által előzetesen [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás