TáncSport Magyar Bajnokságok és Hungarian Dance Open – a 3. nap eredményei

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
TáncSport Magyar Bajnokságok és Hungarian Dance Open – a 3. nap eredményei

A TáncSport Magyar Bajnokságok és Hungarian Dance Open harmadik versenynapján Junior II. Standard és Ifjúsági Latin kategóriában avatunk magyar bajnokot Szigetszentmiklóson, míg a WDSF Open versenyszámok közül az International Latin és Standard Opent, a Junior II. Latin és Standard Opent, valamint a Senior I. Latin és a Senior II. Standard Opent rendezzük meg.

A délelőtti programban egy számban hirdettünk győztest: a Junior II. Standard Magyar Bajnokságot a 6 fős mezőnyben Urbán István és Urbán Lilla Andrea nyerte meg Kovács-Kalic Károly Péter és Farkas Liliána, valamint Kohon Patrik és Kiss Luca előtt.

Délután az Ifjúsági Latin Magyar Bajnokságon Sulyán Bálint Pál és Bálint Nikoletta állhatott fel a dobogó tetejére, Szalai Dénes Ferenc és Balla Petra lett az ezüstérmes, míg Szabó Ádám és Fábián Anna a bronzérmes.

A WDSF International Latin Openen a Hidi, Karcagi és a Hegyes, Kis kettős bejutott a legjobb 12 közé majd a döntőbe is. Hidi Balázs és Karcagi Laura bronzérmet szerzett, míg Hegyes Bertalan és Kis Violetta a 6. lett.

A WDSF International Standard Openen a 46 fős mezőnyben Nikita Anikeev és Farkas Bettina jutott be a döntőbe a magyar párosok közül, ahol az 5. helyen végeztek.

A WDSF Junior II. Standard Openen a 18 fős mezőnyben Urbán István és Urbán Lilla volt döntős, ők bronzérmet szereztek. Az Urbán-testvérek döntőbe jutottak a Junior II. Latin Openen is, ahol a 6. helyen zártak a 26 induló között.

A WDSF Senior I. Latin Openen öt páros indult, négy magyar és egy szlovák kettős. A győzelmet Kovács Máté és Makai Zsuzsa szerezte meg Szánthó Péter és Juhász-Szánthó Szilvia előtt.

Junior II. Standard Magyar bajnokság (6 induló):
1. Urbán István, Urbán Lilla Andrea (Szilver TSE)
2. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána (Forma TSE)
3. Kohon Patrik, Kiss Luca (Szilver TSE – Stúdió 2000 TSE)
4. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin (Sway STE)
5. Kozák László Richárd, Juhász Dóra (Pro-Art TS)
6. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka (Szilver TSE)

Ifjúsági Latin Magyar Bajnokság (28):
1. Sulyán Bálint Pál, Bálint Nikoletta
2. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
3. Szabó Ádám, Fábián Anna
4. Nagy Márk, Marschall Zita Olívia
5. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
6. Szűcs Dávid, Csermák Klaudia Noémi

A WDSF Openek eredményei:

International Latin Open (61 induló):
1. Grigore Stefan, Filipescu Laura (Románia)
2. Boie Bogdan, Natalia Luchiv (Moldávia)
3. Hidi Balázs, Karcagi Laura (Magyarország)
4. Maxim Elfimov, Evgenia Churikova (Oroszország)
5. Valentin Kosmachev, Alena Kochengina (Oroszország)
6. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta (Magyarország)

16-17. Király Márk, Lissák Laura (Magyarország)
22. Antal Gergő, Hercsik Zsuzsanna (Magyarország)
24. Gáspár Patrik, Szondi Fanni (Magyarország)
25. Szőts Dániel, Egresi Melinda Beatrix (Magyarország)
26-28. Széles András, Sipos Viktória (Magyarország)
34. Pop Vlad Alex, Butor Zsófia (Magyarország)
36-37. Popovics Richárd, Dénes Edina (Magyarország)
40. Borbás Csaba, Tóth Emília (Magyarország)
42-43. Pölyhe Máté, Nagy Evelin (Magyarország)
45. Török Tamás, Gyurkovits Éva (Magyarország)
47-48. Bécsi Kristóf Patrik, Nagy Alexandra Éva (Magyarország)
49-50. Kézsmárki János, Bakos Adrienn (Magyarország)
55. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia (Magyarország)
56-57. Keresztes László, Bartha Lilla (Magyarország)
56-57. Zsoldos Gábor, Kocsis Katalin (Magyarország)
58. Szőke János, Hollósi Barbara Mónika (Magyarország)
59. Tímár Attila, Szalontai Kata (Magyarország)
61. Ébend András, Mester Dóra (Magyarország)

WDSF International Standard Open (46):
1. Vadim Shurin, Anastasia Meshkova (Lettország)
2. Leonid Khokhlov, Alexandra Shoshneva (Oroszország)
3. Aliaksandr Samosiuk, Yana Tudvaseva (Fehéroroszország)
4. Eros Sciamanna, Anna Angelika Jaglinska (Lengyelország)
5. Nikita Anikeev, Farkas Bettina (Magyarország)
6. Vaclav Malek, Catharina Dvorak (Ausztria)

10. Sorin Andrei Neagu, Elek Réka (Magyarország)
13. Fodor Norbert Csanád, Vaszi Réka (Magyarország)
15. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia (Magyarország)
16. Calin Rusnac, Forgó Éva Patrícia (Magyarország)
28. Marjanovic Petar, Larissa Gessner (Magyarország)
30. Pölyhe Máté, Nagy Evelin (Magyarország)
31. Borbás Csaba, Tóth Emília (Magyarország)
32-34. Tejeda Tamás Márk, Várnai Zsófia (Magyarország)
39. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza (Magyarország)
40. Karikó-Tóth Tamás, Száraz Evelyn (Magyarország)
42-46. Kőszegi Gergely, Kiss Dorottya (Magyarország)
42-46. Panka Dániel, Panka Dorottya (Magyarország)

Senior I. Latin Open (5):
1. Kovács Máté, Makai Zsuzsa (Magyarország)
2. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia (Magyarország)
3. Peter Psenak, Drahoslava Psenakova (Szlovákia)
4. Tímár Attila, Szalontai Kata (Magyarország)
5. Zsoldos Gábor, Kocsis Katalin (Magyarország)

WDSF Senior II. Standard Open (20):
1. Evgeny Olkov, Marina Belyaeva (Oroszország)
2. Konstantin Maletz, Corina Maletz (Németország)
3. Rastislav Pupik, Henrieta Mlyncarova (Szlovákia)
4. Harald Ebner, Barbara Wanek-Zajic (Ausztria)
5. Mikhail Syrytski, Sviatlana Syrytskaya (Fehéroroszország)
6. Emiliano Ciarabellini, Martina Susino (Olaszország

14. Szabó Zsolt Mihály, Ónodi-Szabó Valéria (Magyarország)
16. Asztalos Zoltán – Kissné Szegedi Zsuzsanna (Magyarország)
19. Baranyai Szilárd, Illés Enikő (Magyarország)
20. Almási László Tibor, Kubinyi Emese (Magyarország)

WDSF Junior II. Latin (26):
1. Vladislav Tsikhanovskiy, Anastasia Cucer (Ukrajna)
2. Patrik Buda, Silvia Budova (Szlovákia)
3. Boariu Alexandru-Lucian, Bochis-Mutiu Beatrice (Románia)
4. Kope Sandor, Francu Emilia Ioana (Románia)
5. Baranyai Erik Gerhard, Ardelean Daria Alexia (Románia)
6. Urbán István, Urbán Lilla (Magyarország)

10. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliana (Magyarország)
12. Kohon Patrik, Kiss Luca (Magyarország)
18. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag (Magyarország)
20. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra (Magyarország)
25. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin (Magyarország)

WDSF Junior II. Standard Open (18):
1. Vladislav Tsikhanovskiy, Anastasia Cucer (Ukrajna)
2. Marita Ciprian Petre, Bumba Oana Tamara (Románia)
3. Urbán István, Urbán Lilla (Magyarország)
4. Batranu Razvan-George, Dica Ana-Maria (Románia)
5. Simon Kralicek, Nela Koskova (Csehország)
6. Oliver Los Chovanec, Jana Klenkova (Csehország)

8. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliana (Magyarország)
10. Kohon Patrik, Kiss Luca (Magyarország)
13. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin (Magyarország)

Hírek

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

A Magyar TáncSport Szakszövetség sporteseményein sportszakemberként részt vehet: Sportvezető (MTáSZ tag sportszervezet elnöke, vagy elnökségi tagja, vagy egyéb olyan alkalmazottja, aki a táncsporttal kapcsolatos feladatot lát el) – tagszervezet által előzetesen [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás