TáncSport Magyar Bajnokságok – a 2. nap eredményei

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
TáncSport Magyar Bajnokságok – a 2. nap eredményei

A TáncSport Magyar Bajnokságok második versenynapján 13 kategóriában hirdettünk győztest Szigetszentmiklóson.

Latin Magyar bajnokság (46 induló):
1. Andrea Silvestri, Váradi Martina
2. Hidi Balázs, Karcagi Laura
3. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta
4. Zilahi Szabolcs György, Czina Boglárka
5. Király Márk, Lissák Laura
6. Szőts Dániel, Egresi Melinda Beatrix

Ifjúsági Tíztánc Magyar bajnoskág (17):
1. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
2. Sulyán Bálint Pál, Bálint Nikoletta
3. Nagy Márk, Marschall Zita Olívia
4. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
5. Szabó Ádám, Fábián Anna
6. Rischák Balázs, Gálfi Petra

Junior II. Tíztánc Magyar bajnokság (9):
1. Urbán István, Urbán Lilla Andrea
2. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
3. Kohon Patrik, Kiss Luca
4. Bánáti Barnabás, Bohn Lorin
5. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
6. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka

Junior I. Latin Magyar bajnokság (17):
1. Belucz Levente Zoltán, Révész Alicia
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
3. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
4. Pusch Kevin, Albert Emma
5. Józsa Márk, Kozma Zorka
6. Bokor Milán, Kiss Petra

Junior I. Standard Magyar Bajnokság (11):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
3. Pusch Kevin, Albert Emma
4. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
5. Józsa Márk, Kozma Zorka
6. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix

Gyerek Latin Magyar bajnokság (12):
1. Annus László, Bényi Hanna Kamilla
2. Sütő Zalán, Markos Nikol
3. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
4. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
5. Milkovics Péter, Révész Karina
6. Fésűs Ákos, Botos Mercédes Melinda

Gyerek Standard Magyar Bajnokság (8):
1. Annus László, Bényi Hanna Kamilla
2. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
3. Kosztolányi Elek, Bottyán Boglárka
4. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
5. Süle Zsombor, Szél Anna Csenge

Senior I-II. Tíztánc Magyar bajnokság (2):
1. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia
2. Szabó Zsolt Mihály, Ónodi-Szabó Valéria

Senior III-IV. Tíztánc Magyar bajnokság (3):
1. Berta Mihály, Bertáné Nagyfejeő Gyöngyi
2. Nagy István, Dr. Magyar Márta
3. Gilicze László, Nagy Bálintné

Latin Kűr Magyar bajnokság (3):
1. Tóth Árpád, Lengyel Klaudia
2. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
3. Szalai Máté, Nagy Júlia

Standard Kűr Magyar bajnokság (3):
1. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
2. Balga Kristóf, Molnár Renáta
3.  Matyi Máté, Szakál Evelin Noémi

Profi Latin Kűr Magyar bajnokság (2):
1. Köcse György, Pandur Petra
2. dr. Hancz Patrik, Hancz Bianka

Profi Standard Kűr Magyar bajnokság (1):
1. Budai Attila, Barna Lilla

Hírek

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

A Magyar TáncSport Szakszövetség sporteseményein sportszakemberként részt vehet: Sportvezető (MTáSZ tag sportszervezet elnöke, vagy elnökségi tagja, vagy egyéb olyan alkalmazottja, aki a táncsporttal kapcsolatos feladatot lát el) – tagszervezet által előzetesen [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás