TáncSport Magyar Bajnokságok 2018, 1. nap

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
TáncSport Magyar Bajnokságok 2018, 1. nap

TáncSport Magyar Bajnokságok első versenynapján kilenc formációs és nyolc páros versenyszámban avattunk magyar bajnokot Szigetszentmiklóson a városi sportcsarnokban.

Standard Magyar bajnokság (28 induló):
1. Fodor Norbert Csanád, Vaszi Réka Beáta
2. Hegyes Bertalan János, Farkas Boglárka
3. Bencze István, Prozlik Anna
4. Bődi Dénes, Késmárki Vanessza
5. Rónyai Zoltán, Busa Dóra
6. Balga Kristóf János, Forgó Éva Patrícia

Ifjúsági Standard Magyar bajnokság (15):
1. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
2. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
3. Nagy Márk, Unger Fanni
4. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
5. Rischák Balázs, Gálfi Petra
6. Balikó Gergely, Hári Nikolett

Junior II. Latin Magyar bajnokság (20):
1. Urbán István, Urbán Lilla Andrea
2. Gordan David Daniel, Barna Nicole Vanessa
3. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
4. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
5. Pusch Kevin, Albert Emma
6. Papp Ádám István, Gál Dalma

Junior I. Tíztánc Magyar bajnokság (8):
1. Szőts Dávid, Fekete Renáta
2. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
3. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
4. Annus László, Bényi Hanna Kamilla
5. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix

Gyerek Nyolctánc Magyar bajnokság (12):
1. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
2. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
3. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
4. Farkas Ferenc, Börcsök Sarlott
5. Süle Zsombor, Szél Anna Csenge
6. Kállai Ádám István, Komlós Lilian

Senior I-II. Standard Magyar bjanokság (8):
1. Kemény Tamás, Princz Nóra
2. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia
3. Horti Árpád, Fekete Krisztina
4. Halász Barna, Weidinger Ágnes
5. Asztalos Zoltán dr., Kissné Szegedi Zsuzsanna

Senior III-IV. Standard Magyar bajnokság (6):
1. Kránicz József, Dobó Erika
2. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
3. Bánfi Antal, Bellágh Mária
4. Králik János, Králik Jánosné
5. Savanya László, Savanyáné Árvai Margit
6. Láng István, Rónaszéki Éva

Profi Latin Magyar bajnokság (4):
1. Süttő Roland, Tombácz Anikó
2. Széles András, Sipos Viktória
3. Budai Attila, Barna Lilla
4. Kovács Gergely, Dudás Ágnes

 

Formációs eredmények:

Felnőtt A Liga Latin (2 induló):
1. Savaria TSE Felnőtt Csapat (Savaria TSE, Szombathely)
2. Gála TE A (Gála TE, Zalaegerszeg)

Felnőtt A Liga Standard (2):
1. Szilver TSE (Szilver TSE, Szentes)
2. Adria Szigo (SZIGO KTSE, Pécs)

Felnőtt Társasági Táncok (1):
1. Ritmo STE Senior Formációs Csapat (Ritmo STE, Pécs)

Felnőtt Lányformáció Latin (2):
1. Ametiszt A csapat (Ametiszt TSE, Kaposvár)
2. Ritmo STE Lányformáció (Ritmo STE, Pécs)

Junior A Liga Latin (1):
1. Gála TE Future (Gála TE, Zalaegerszeg)

Junior B Liga Latin (2):
1. Lorigo TSE B csapat (Lorigo TSE, Szombathely)
2. Savaria TSE – Hawaii ( Savaria TSE)

Junior B Liga Standard (1):
1. Gála TE-Future (Gála TE, Zalaegerszeg)

Junior Társasági Táncok (2):
1. Gála TE Dream (Gála TE, Zalaegerszeg)
2. Bonita STE Veszprém (Bonita TE, Veszprém)

Junior Lányformáció Latin (1):
1. Gála TE All ladies (Gála TE, Zalaegerszeg)

Hírek

Budapesti Sportszövetségek Uniója – képzések 2020/2021

Budapesti Sportszövetségek Uniója – képzések 2020/2021

Budapesti Sportszövetségek Uniója felhívása: Ajánlom figyelmetekbe az idén ősszel induló BSU sportszakmai képzéseket. Ami miatt érdekes lehet a szövetségeitekben, egyesületeitekben tevékenykedők számára: - sportszakmai OKJ megszerzése még a jelenlegi OKJ rendszer megszűnése előtt [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás