Szőke Tisza Open 2014: hét érmet szereztünk

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
Szőke Tisza Open 2014: hét érmet szereztünk

2014-ben már 14. alkalommal rendezték meg a Szőke Tisza táncversenyt Szegeden. Idén a junior, az ifjúsági és a felnőtt korosztályban latin és standard táncokban, valamint a Senior II. és Senior III. korosztályban standard táncokban zajlott WDSF Open verseny.

A szervezők a verseny kezdetén egy perces néma csenddel emlékeztek meg a néhány napja elhunyt Somkuti Annamáriáról, az MTáSZ korábbi elnökéről.

A versenynap délelőtt a klubközi versenyekkel indult, amelyet délután és este a WDSF Openek követtek.

A Senior III. Standard kategória kivételével minden döntőbe bejutott legalább egy magyar páros, akik végül összesen hét érmet szereztek.

A felnőtteknél a WDSF Latin Open döntőjében négy magyar duó táncolt: Nagymihály Balázs és Szalai Ágnes nyert Mészáros Mihály és Dáné Alexandra előtt, Forgách György és Sipos Viktória az 5., Suti András Zsolt és Deminger Corinna a 6. helyet szerezte meg.

A WDSF Standard Open döntőjébe Tábori Ármin és Dézsy Klaudia jutott be, ők a 7. helyen végeztek.

A WDSF Ifjúsági Latin Openen Horváth Kende Soma és Horváth Zsófia ezüstérmet szerzett, a Kulják Krisztián, Bálint Nikoletta páros a 6. helyen zárta ezt a viadalt.

A WDSF Ifjúsági Standard Openen Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka a 4. helyet szerezte meg a döntőben.

A WDSF Junior II. Latin Openen Kulják Krisztián és Bálint Nikoletta győzöttmellettük Nagy Márk és Vörös Liza is felállhatott a dobogó harmadik fokára. A döntő másik két magyar résztvevője Szabó Ádám és Kovács Eszter az 5., Mészáros Bence Levente és Balanescu Liliána a 6. helyen zárt.

A WDSF Junior II. Standard Openen szintén négy magyar döntős volt, itt a győztes Kulják Krisztián, Bálint Nikoletta páros mögött a Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra duó szerzett bronzérmet. A Nagy Márk, Vörös Liza páros a 4., a Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána kettős az 5. helyen végzett.

A WDSF Senior II. Openen Csiszár Ferenc és Debreczeni Tünde a 6. helyen zárt a döntőben.

Latin Open (25 induló):
1. Nagymihály Balázs, Szalai Ágnes (Magyarország)
2. Mészáros Mihály, Dáné Alexandra (Magyarország)
3. Vedran Celic, Ana Jurenec (Szlovénia)
4. Jan Bumbak, Kristina Raczova (Szlovákia)
5. Forgách György, Sipos Viktória (Magyarország)
6. Suti András Zsolt, Deminger Corinna (Magyarország)

7-8. Horváth Kristóf, Szatmári Orsolya Eszter (Magyarország)
9. Oroszlán Krisztián, Kovács Klára Nikoletta (Magyarország)
10. Bandi Ferenc, Szabó Patrícia (Magyarország)
13. Kurtyán Miklós, Tóth Katalin (Magyarország)
15-16. Márki Norbert, Balogh Nikolett Evelin (Magyarország)
17. Saláta József, Somfalvi Beáta (Magyarország)
19. Hende Máté, Babos Eszter (Magyarország)
20-21. Karikó-Tóth Tamás, Száraz Evelyn (Magyarország)
22. Szentjobbi Endre, Molnár Barbara (Magyarország)
23. Perendi Matyás, Maxmilián Bernadett (Magyarország)

Standard Open (24):
1. Errol Williamson, Ami Williamson (Dánia)
2. Salvatore Vitacca, Stefania Vitacca (Olaszország)
3. Rares-Viorel Moldovan, Bianca Georgiana Pavel (Románia)
4. Leonte Andrei, Tatarau Corina (Románia)
5. Pavel Vitosek, Veronika Vitoskova (Csehország)
6. Rednic Paul, Topan Iulia Alexandra (Románia)
7. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia (Magyarország)

8. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka (Magyarország)
9. Szabó Gábor Ádám, Bense Krisztina (Magyarország)
10. Kemény Tamás, Princz Nóra (Magyarország)
12. Urbán Tamás, Répás Szilvia (Magyarország)
17-18. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia (Magyarország)
17-18. Panka Dániel, Panka Dorottya (Magyarország)
19. Karikó-Tóth Tamás, Száraz Evelyn (Magyarország)
20. Pomaházi Tamás, Várnai Zsófia (Magyarország)
21. Saláta József, Somfalvi Beáta (Magyarország)

Ifjúsági Latin Open (19):
1. Tomas Baka, Orsolya Farkasova (Szlovákia)
2. Horváth Kende Soma, Horváth Zsófia (Magyarország)
3. Ratan Mihai, Anita Ingrid Szocs (Románia)
4. Ziga Tantegel, Nusa Crnko (Szlovénia)
5. Temesvári Bálint Máté, Paula Hude (Horvátország)
6. Kulják Krisztián, Bálint Nikoletta (Magyarország)

9-10. Farkas Gellért, Lissák Laura (Magyarország)
11. Gáspár Patrik, Hercsik Zsuzsanna (Magyarország)
12. Járja Tamás, Takács Dorottya (Magyarország)
15. Oroszlán Krisztián, Kovács Klára Nikoletta (Magyarország)
17. Perendi Matyás, Maxmilián Bernadett (Magyarország)
18. Tóth Barnabás, Juhász Dóra (Magyarország)

Ifjúsági Standard Open (15):
1. Rednic Paul, Topan Iulia Alexandra (Románia)
2. Vedran Sraga, Iva Risek (Horvátország)
3. Ziga Tantegel, Nusa Crnko (Szlovénia)
4. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka (Magyarország)
5. David Kozow, Caroline Kozow (Lengyelország)
6. Temesvári Bálint Máté, Paula Hude (Horvátország)
7. Baul Stefan, Schiopescu Oriana Denisa (Románia)

8. Kulják Krisztián, Bálint Nikoletta (Magyarország)
11. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia (Magyarország)
12. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina (Magyarország)
13. Horváth Gergely, Németh Laura (Magyarország)
14. Tóth Barnabás, Juhász Dóra (Magyarország)

Junior II. Latin Open (20):
1. Kulják Krisztián, Bálint Nikoletta (Magyarország)
2. Jan Karban, Anna Riebauerova (Csehország)
3. Nagy Márk, Vörös Liza (Magyarország)
4. Daniel Bras, Anna Sloukova (Csehország)
5. Szabó Ádám, Kovács Eszter (Magyarország)
6. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliana (Magyarország)

8. Szabó Noel, Mátyus Maja (Magyarország)
9. Rischák Balázs, Dajka Csenge (Magyarország)
10. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra (Magyarország)
11. Vigh Roland, Fügedi Laura (Magyarország)
12. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra (Magyarország)
13. Gáll Bence Gyula, Tóth Melitta (Magyarország)
14. Mészáros János, Bagóczki Ramóna (Magyarország)
15. Biri Gábor, Nagy Fruzsina (Magyarország)
16. Szabó Ákos, Czakó Rebeka Tímea (Magyarország)

Junior II. Standard Open (17):
1. Kulják Krisztián, Bálint Nikoletta (Magyarország)
2. Matej Svoboda, Anna Stareckova (Csehország)
3. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra (Magyarország)
4. Nagy Márk, Vörös Liza (Magyarország)
5. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliana (Magyarország)
6. Tomas Prikryl, Sabina Kocmanova (Csehország)

7. Szabó Noel, Mátyus Maja (Magyarország)
8. Biri Gábor, Nagy Fruzsina (Magyarország)
9. Mészáros János, Bagóczki Ramóna (Magyarország)
10. Rischák Balázs, Dajka Csenge (Magyarország)
11. Szabó Ákos, Czakó Rebeka Tímea (Magyarország)
14. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra (Magyarország)
15. Vigh Roland, Fügedi Laura (Magyarország)

Senior II. Standard Open (12):
1. Thomas Leinhaeupl, Ingrid Greck (Németország)
2. Daniele Particelli, Niccoletta Nivelli (Olaszország)
3. Anton Marcek, Jana Marcekova (Szlovákia)
4. Marius Torka, Barbara Torka (Németország)
5. Peter Gleiszner, Sabine Zwick (Ausztria)
6. Csiszár Ferenc, Debreczeni Tünde (Magyarország)

11. Bánfi Antal, Bellágh Mária (Magyarország)

Senior III. Standard Open (12):
1. Marius Torka, Barbara Torka (Németország)
2. Jiri Cech, Zina Cechova (Csehország)
3. Peter Gleiszner, Sabine Zwick (Ausztria)
4. Franz Moisl, Andrea Kappler (Ausztria)
5. Giuseppe Botta, Giuliana Marconi (Olaszország)
6. Jan Hon, Jaroslava Honova (Csehország)
7. Theodor Rulofs, Eva Rulofs (Ausztria)

10. Bánfi Antal, Bellágh Mária (Magyarország)
11. Králik János, Králik Jánosné (Magyarország)

Hírek

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

A Magyar TáncSport Szakszövetség sporteseményein sportszakemberként részt vehet: Sportvezető (MTáSZ tag sportszervezet elnöke, vagy elnökségi tagja, vagy egyéb olyan alkalmazottja, aki a táncsporttal kapcsolatos feladatot lát el) – tagszervezet által előzetesen [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás