SAP Final – eredmények Ljubljanából

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása

Idén először, de nem utoljára rendezték meg az SAP Final Cup elnevezésű akrobatikus rock and roll táncversenyt Ljubljanában, amelyen csak a ranglista legjobbjai vehettek részt. Az eseményt 2 naposra tervezték, a szombati napon az összes páros kategória megrendezésre került, a vasárnapi napon a felnőtt lányformációs kategória, a junior páros formációs kategória, a Couple Dance Show, és az Open verseny került megrendezésre.

A szombati napi a páros kategóriákban limitált volt az indulók létszáma. Az aktuális világranglistán elől helyezkedő párok nevezhettek csak; serdülő kategóriában az első 12, juniorban is az első 12, MC Contact kategóriában az első 20, és az MC Free kategóriában is csak az első 20 pár nevezhetett a versenyre. Mivel nem mindenki tudott elmenni az eseményre, így a szabad helyeket a nevezések alapján a soron következő párokkal töltötték fel.

Magyarország szép számmal képviseltette magát mind a két napon.

Szombaton a serdülő kategóriában csak Kovács Kornél – Szőke Kitti nyerte el az indulás jogát, a 11. helyen végeztek.

Junior kategóriában négy párosunk is tudott indulni. Toma Patrik és Fazekas Noémi Boglárka a 7. helyezett lett, mögöttünk szorosan a 8. helyen zárt Záhonyi Patrik Márk és Bradács Tamara, majd Poór Dániel és Bárdosi Violett a 10., és szintén szorosan mögötte Polyánki Benedek és Fórián Kata a 11. helyet szerezte meg.

Még szorosabb volt a mezőny az MC Contact Style kategóriában, ahol a legjobb helyen Jonas Brauer és Megyesi Veronika páros végzett, ők a dobogó legalsó fokára állhattak fel. Csortos Kristóf és Csényi Fanni párosa a 11. helyen végzett, míg Czanik László és Korpás Petra a 14. helyen zárta a versenyt.

MC Free Style kategóriában is nagyszerű eredményeket értek el a párosaink, Karácsony Zsolt – Szabó Nikoletta a 12., és Mészáros Gábor – Lengyel Bonita a 13. helyen végzett.

Vasárnap folytatódott a magyar sikerek sorozata, 2 kategóriában is hallható volt a magyar himnusz. A legeredményesebb kategória a felnőtt lányformációs kategória volt. A Sol-Invictus csapata állhatott a dobogó legfelső fokára. Ezután szorosan és egymás után végeztek a csapataink, a What Else élete első külföldi versenyén a 3. helyen végzett, a Royal Flush lett a 4., és a szintén első nemzetközi versenyén induló Poweful csapata lett az 5. Nem sokkal lemaradva a Baby Dolls a 7. helyen zárta a versenyt.

Junior páros formációban csak a Vis Amoris csapatunk indult, akik meg sem álltak a dobogó legfelső fokáig.

Élete első nemzetközi versenyén vett részt Tibold Márton és Fuchs Alexandra a Couple Dance Show kategóriában, ahol az előkelő 6. helyet szerezték meg.

Serdülő és MC Contact kategóriában OPEN versenyt rendeztek ezen a napon.

Serdülő kategóriában a legjobb helyen Ruzics Nimród és Brulich Kiara Viktória végzett, ők a 9. helyet szerezték meg. Utánuk végzett, a 10. helyen Pór-Zselinszky Benedek és Pap Linda. Czetl Artúr Fülöp – Tapasztó Hanna Mira a 17. helyezett lett. A 44 párosból álló mezőnyből Barthos Bence és Ambruzs Kinga a 27., és Ekler Kristóf és Bíró Sára Dorka a 28. lett.

Czanik László és Korpás Petra a szombati jó helyezésük után dupláztak, és az OPEN versenyen is elindultak MC Contact kategóriában, ahol a 8. helyet szerezték meg. Sevinger Dávid és Gönczöl Regina a 13. helyen zárták ezt a versenyt.

Akrobatikus rock’n’roll

Akrobatikus rock and roll válogatott keret edzés

TOVÁBBKÉPZÉS ADATAI HELYSZÍN Kosárlabda csarnok 2112 Veresegyház, Budapesti u. 42. JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ 2021. augusztus 22. PÓTDÍJ KÉSEDELMES JELENTKEZÉS ESETÉN 2000 Ft JELENTKEZÉS ONLINE JELENTKEZÉS LETÖLTHETŐ KIÍRÁS ÉS PROGRAM letölthető pdf dokumentum [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.