Ranglisták és U21 Standard bajnokság Kisteleken

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
Ranglisták és U21 Standard bajnokság Kisteleken

2014. szeptember 13-án Kisteleken a II. Pro-Art Grand Prix keretében Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Latin és Felnőtt Tíztánc ranglistát, valamint a 21 éven aluliak Standard magyar bajnokságát rendezték meg, valamint meghívásos latin Grand Prix verseny is zajlott.

Az U21 Standard magyar bajnoki címet Sorin Neagu és Elek Réka szerezte meg, az ezüstérem a Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka párosé lett, míg a bronzérmet a  Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia vihette haza.

Felnőtt-Ifjúsági Standard ranglistán Bencze István és Kilin Dóra győzőtt, Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka itt is ezüstérmet szerzett, míg a dobogó harmadik fokára Filotás Márk és Barkóczi Zsófia állhatott fel.

Senior Tíztánc ranglistán csak egy páros indult, az ő táncukat a bírók megfelelőnek látták, így Szabó Zsolt és Ónodi-Szabó Valéria megkapta a ranglistaverseny győztesének járó aranyérmet.

Junior Latin ranglistán Nagy Márk és Vörös Liza állhatott fel a dobogó tetejére a Szabó Ádám, Kovács Eszter és a Mészáros Bence Levente, Balanescu Lilána páros előtt.

A meghívásos Latin Grand Prix versenyt Nagymihály Balázs és Szalai Ágnes nyerte Filotás Márk és Barkóczi Zsófia, valamint Tóth Bence és Karcagi Laura előtt.

U21 Standard Magyar bajnokság (9):
1. Andrei Sorin Neagu, Elek Réka (Sway STE)
2. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka (Szilver TSE)
3. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia (Szilver TSE)
4. Kiss Olivér, Laskovics Réka (Lorigo TSE)
5. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina (Felicita KTSE)
6. Wirth Bence, Gorosics Csenge (Adria-Szigó KTSE)

Felnőtt-Ifjúsági Standard ranglista (19):
1. Bencze István, Kilin Dóra (Dancestation TSE)
2. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka (Szilver TSE)
3. Filotás Márk, Barkóczi Zsófia (Pro-Art TS)
4. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia (Dancestation TSE)
5. Kemény Tamás, Princz Nóra (Goldance TSE-Dancestation TSE)
6. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia (Szilver TSE)

Junior Latin ranglista (15):
1. Nagy Márk, Vörös Liza (Szoldance TSE)
2. Szabó Ádám, Kovács Eszter (Stúdió 2000 TSE-Ametiszt TSE)
3. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána (Szilver TSE)
4. Szabó Noel Marcell, Mátyus Maja (Valcer TS)
5. Mészáros János, Bagóczki Ramóna (Szilver TSE)
6. Vígh Roland, Fügedi Laura (Miskolcz-Revital TSE)

Senior Tíztánc ranglista (1):
1. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria (Sway STE)

Meghívásos Latin Grand Prix:
1. Nagymihály Balázs, Szalai Ágnes (Pro-Art TS)
2. Filotás Márk, Barkóczi Zsófia (Pro-Art TS)
3. Tóth Bence, Karcagi Laura (Kner TSE-Stúdió 2000 TSE)
4. Suti András Zsolt, Deminger Corinna (Pro-Art TS)
5. Horváth Kristóf, Szatmári Orsolya (Pro-Art TS)
6. Farkas Ádám, Laskovics Réka (Lorigo TSE)

Hírek

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

A Magyar TáncSport Szakszövetség sporteseményein sportszakemberként részt vehet: Sportvezető (MTáSZ tag sportszervezet elnöke, vagy elnökségi tagja, vagy egyéb olyan alkalmazottja, aki a táncsporttal kapcsolatos feladatot lát el) – tagszervezet által előzetesen [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás