Négy aranyérem a Szőke Tiszán

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
Négy aranyérem a Szőke Tiszán

A Szegeden megrendezett Szőke Tisza WDSF Openen 13 kategóriában hirdettek győztest a hétvégén, magyar páros négy versenyszámban állhatott fel a dobogó tetejére, szombaton egy, míg vasárnap három magyar győzelemnek tapsolhatott a közönség. Párosaink a négy aranyérem mellett három ezüst és négy bronzérmet, valamint számos értékes döntős helyezést szereztek.

Szombati eredmények:
International Latin Open (38 induló):

1. Grigore Stefan, Filipescu Laura (Románia)
2. Kirill Cherniaev, Karolina Usikova (Oroszország)
3. Zilahi Szabolcs György, Czina Boglárka (Magyarország)
4. Marius Valcu, Diana Cojocar (Moldávia)
5. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta (Magyarország)
6. Sebesi Hunor, Jaroslava Huber (Ausztria)

7. Hidi Balázs, Karcagi Laura (Magyarország)
11. Csorba Máté, Haddad Sabrina (Magyarország)
12. Kaszás Richárd, Foteini Pangea (Magyarország)
16. Filotás Márk, Szatmári Dorottya (Magyarország)
18. Popovics Richárd, Dénes Edina (Magyarország)
19. Balázs Márk, Keresztszegi Ramóna Maja (Magyarország)
20. Antal Gergő, Hercsik Zsuzsanna (Magyarország)
21. Petrenkó Tamás, Lévai Doroti (Magyarország)
22-24. Katona András, Bondár Dóra (Magyarország)
22- 24. Tóth Szilád, Zsila Andrea (Magyarország)
26. Pölyhe Máté, Nagy Evelin (Magyarország)
27-28. Tiralla Bonifác, Bacsó Henrietta (Magyarország)
29. Sulyán Bálint, Bálint Nikoletta (Magyarország)
30. Czinege Norbert, Krausz Judit (Magyarország)
31. Börzöli Dávid, Kersák Dóra (Magyarország)
32. Bakos Benjamin, Markó Margit Virág (Magyarország)
33-34. Tóth Barnabás, Juhász Dóra (Magyarország)
35. Bartek János, Mezősi Daniella (Magyarország)
36-38. Magyar Sándor, Lévai Luca (Magyarország)

Ifjúsági Latin (32):
1. Rodolfo Gentilini, Yanira Sanchez Hernandez (Spanyolrszág)
2. Filip Buransky, Katarina Stefkova (Szlovákia)
3. Ilia Shvaunov, Aliaksandra Kotava (Fehéroroszország)
4. Szőts Dániel, Egresi Melinda Beatrix (Magyarország)
5. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka (Magyarország)
6. Szabó Ábel Zsombor, Schweitzer Lili (Magyarország)

8. Gáspár Patrik, Mátyus Maja (Magyarország)
9. Bátor Tamás, Fügedi Laura (Magyarország)
10. Szabó Ádám, Kaszás Orsolya Edina (Magyarország)
13-14. Gál Krisztián, Vörös Liza (Magyarország)
15. Sulyán Bálint, Bálint Nikoletta (Magyarország)
18. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána (Magyarország)
19. Németh Bálint, Szabó Klaudia (Magyarország)
22. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna (Magyarország)
23. Tóth Barnabás, Juhasz Dóra (Magyarország)
24-25. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza (Magyarország)
26-27. Rakoczy Zsombor, Józsa Janka (Magyarország)
26-27. Bacsik Bence, Tóth Melitta (Magyarország)
28. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna (Magyarország)
29. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti (Magyarország)
31. Kelemen András Adrián, Zink Zsófia (Magyarország)

Ifjúsági Standard Open (16):
1. Jarek Toiger, Reelika Traks (Észtország)
2. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka (Magyarország)
3. Ole Thomas Hansen, Julie Gudim Bjerkaas (Norvégia)
4. Ilia Shvaunov, Aliaksandra Kotava (Fehéroroszország)
5. Mikhail Bukata, Katsiaryna Shibeko (Fehéroroszország)
6. Stefano La Manna, Martina Spiantini (Olaszország)

8. Sulyán Bálint, Bálint Nikoletta (Magyarország)
10. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána (Magyarország)
11. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza (Magyarország)
12. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna (Magyarország)
15. Kelemen András Adrián, Zink Zsófia (Magyarország)
16. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka (Magyarország)

Senior III. Standard Open (16):
1. Kránicz József, Dobó Erika (Magyarország)
2. Jiri Cech, Zina Cechova (Csehország)
3. Manfred Kerschner, Monika Kuegler (Ausztria)
4. Jan Hon, Jaroslava Honova (Csehország)
5. Marius Torka, Barbara Torka (Németország)
6. Robert Dub, Sylvia Schaefer-Nouza (Ausztria)

15. Bánfi Antal, Bellágh Mária (Magyarország)
16. Králik János, Králik Jánosné (Magyarország)

Rising Star Standard (10):
1. Vaclav Malek, Catharina Dvorak (Ausztria)
2. Simone Carra’, Laura Fregoni (Olaszország)
3. Dusan Lamos-Fere, Lucia Skultetiova (Szlovákia)
4. Herbert Stanonik, Alina Soboleva (Ausztria)
5. Kovács István Zoltán, Bakó Barbara (Magyarország)
6. Nemanja Simikic, Tijana Simikic (Szerbia)

7. Tiralla Bonifác, Bacsó Henrietta (Magyarország)
8-9. Kőszegi Gergely, Kiss Dorottya (Magyarország)
10. Szegi Márk István, Szegi Andrea (Magyarország)

Vasárnapi eredmények:
International Standard Open (26 induló):

1. Leonid Khokhlov, Alexandra Shoshneva (Oroszország)
2. Paul Rednic, Roxana Lucaciu (Románia)
3. Nikita Anikeev, Farkas Bettina (Magyarország)
4. Radu Daniel, Anne Weber (Németország)
5. Vaclav Malek, Catharina Dvorak (Ausztria)
6. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta (Magyarország)

7. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka (Magyarország)
13. Sulyán Bálint, Bálint Nikoletta (Magyarország)
17. Kovács István Zoltán, Bakó Barbara (Magyarország)
18. Balga Kristóf, Molnár Renáta (Magyarország)
19. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza (Magyarország)
21. Panka Dániel, Panka Dorottya (Magyarország)
22. Wirth Bence, Várkonyi Dóra (Magyarország)
23. Szegi Márk István, Szegi Andrea (Magyarország)
24-26. Csiszár Ferenc, Oberhuber Mónika (Magyarország)
24-26. Bánfi Antal, Bellágh Mária (Magyarország)

Junior II. Latin Open (20):
1. Mikhail Bukata, Katsiaryna Shibeko (Fehéroroszország)
2. Németh Bálint, Szabó Klaudia (Magyarország)
3. Marian Hlavac, Tereza Maturova (Csehország)
4. Tomas Boldis, Natalie Schindlerova (Csehország)
5. Ragnar Traks, Kristina Volt (Észtország)
6. Somoskői László, Pós Polett (Magyarország)

8. Szabó Robin László, Tóth Enikő (Magyarország)
10-11. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna (Magyarország)
12. Urbán István, Urbán Lilla (Magyarország)
13. Kohon Patrik, Kiss Luca (Magyarország)
19. Papp Ádám István, Gál Dalma (Magyarország)
20. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána (Magyarország)

Junior II. Standard Open (14):
1. Ragnar Traks, Kristina Volt (Észtország)
2. Mikhail Bukata, Katsiaryna Shibeko (Fehéroroszország)
3. Ville Viltok, Kristel Saarkoppel (Észtország)
4. Ciprian Petre Marita, Oana Tamara Bumba (Románia)
5. Urbán István, Urbán Lilla (Magyarország)
6. Alex-Daniel Nymmemees, Mileene Varik (Észtország)

8. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána (Magyarország)
10. Kohon Patrik, Kiss Luca (Magyarország)
12. Papp Ádám István, Gál Dalma (Magyarország)
13. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna (Magyarország)

Junior I. Latin Open (9):
1. Urbán István, Urbán Lilla (Magyarország)
2. Aliaksei Shaban, Aleksandra Chizhik (Fehéroroszország)
3. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána (Magyarország)
4. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag (Magyarország)
5. Papp Ádám István, Gál Dalma (Magyarország)
6. Józsa Márk, Kozma Zorka (Magyarország)

9. Barkaszi Bálint, Jeges Jázmin Mirjam (Magyarország)

Junior I. Standard Open (7):
1. Urbán István, Urbán Lilla (Magyarország)
2. Aliaksei Shaban, Aleksandra Chizhik (Fehéroroszország)
3. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána (Magyarország)
4. Papp Ádám István, Gál Dalma (Magyarország)
5. Józsa Márk, Kozma Zorka (Magyarország)
6. Tanno Terestal, Gabriela Isabel Kilgas (Észtország)
7. Marian Sin, Vendulka Hrncirikova (Szlovákia)

Senior II. Standard Open (17):
1. Csiszár Ferenc, Oberhuber Mónika (Magyarország)
2. Lubor Hala, Sarka Halova (Csehország)
3. Helmut Holler, Silvia Holler (Ausztria)
4. Rastislav Pupik, Henrieta Mlyncarova (Szlovákia)
5. Mikhail Syrytski, Sviatlana Syrytskaya (Fehéroroszország)
6. Anton Marcek, Jana Marcekova (Szlovákia)

12. Asztalos Zoltán, Kissné Szegedi Zsuzsanna (Magyarország)
16. Bánfi Antal, Bellágh Mária (Magyarország)
17. Baranyai Szilárd, Illés Enikő (Magyarország)

Senior IV. Standard Open (6):
1. Anton Novak, Susanna Novak (Ausztria)
2. Christian Boehm, Elisabeth Striegan-Boehm (Németország)
3. Josef Broz, Irmgard Broz (Ausztria)
4. Bánfi Antal, Bellágh Mária (Magyarország)
5. Jan Pincsek, Edith Carder-Pincsek (Ausztria)
6. Králik János, Králik Jánosné (Magyarország)

Rising Star Latin (10):
1. Rodolfo Gentilini, Yanira Sanchez Hernandez (Spanyolország)
2. Csorba Máté, Haddad Sabrina (Magyarország)
3. Alejandro Garcia, Celia Biedma (Spanyolország)
4. Marian Michna, Karolina Vesela (Csehország)
5. Popovics Richárd, Dénes Edina (Magyarország)
6. Balázs Márk, Keresztszegi Ramóna Maja (Magyarország)

7. Pölyhe Máté, Nagy Evelin (Magyarország)
9. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna (Magyarország)
10. Tóth Szilárd, Zsila Andrea (Magyarország)

Hírek

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

A Magyar TáncSport Szakszövetség sporteseményein sportszakemberként részt vehet: Sportvezető (MTáSZ tag sportszervezet elnöke, vagy elnökségi tagja, vagy egyéb olyan alkalmazottja, aki a táncsporttal kapcsolatos feladatot lát el) – tagszervezet által előzetesen [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás