Lengyelországi WRRC eredmények

2023. év első WRRC versenye rögtön három naposra sikeredett június 2-4. között Zabrze városában.

Az első napon, pénteken a formációké volt a főszerep, mind Girls és Ladies kategóriában. Girls kategóriában összesen 9 induló volt, ebből 5 magyar formáció. Ezt a kategóriát végül az ukrán formáció nyerte meg, de szorosan mögötte végeztek a magyar formációk is.
Girls formations:
2. hely: Party Girls (Rock and Magic Sportegyesület)
3. hely: Queen (Rock and Magic Sportegyesület)
4. hely: Sparties (A Négy Muskétás Sportegyesület)
6. hely: Antigravity (Masters Sportegyesület)
8. hely: Sweet (Rock and Magic Sportegyesület)

Ladies kategóriában a kevés induló miatt csak döntőt rendeztek, melyet a The Szupergirls (Rock and Magic Sportegyesület) csapata nyert meg, a dobogó 3. fokára pedig a Party Team (Rock and Magic Sportegyesület) csapat állhatott.

A szombati napon a Main Class Free Style kategóriáé volt a főszerep, amiben Deli Alex és Bihari Luca (Rock and Magic Sportegyesület) első világversenyükre készültek közösen. Az első körben a 3. helyen jutottak tovább a döntőbe, ami egy fantasztikus eredmény. A lábtechnika körben a 3. helyet szerezték meg, de végül az akrobatika körben a 7. helyet, így a döntőben a 7. helyet szerezték meg.

A vasárnapot végül a Main Class Contact Style kategóriával zárták, ahol szintén csak egy magyar páros képviselte hazánkat, Borek Dávid és Fojt Anna Erzsébet (Rock and Magic Sportegyesület – Dancing Feet Akrobatikus Rock and Roll Sport Egyesület). Ebben az évben léptek fel ebbe a kategóriába, így ez volt az első világversenyük, melyet a 12, helyen zártak.

Gratulálunk a formációknak és a párosoknak!

Forrás: WRRC, Facebook

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.