Kategória "Eredmények"

Tóth Attila Emlékverseny EREDMÉNYEK

2013. November 17.
Tóth Attila Emlékverseny EREDMÉNYEK

2013. november 17. VERSENYEREDMÉNYEK Felnőtt B Latin Felnőtt C Latin Felnőtt D Latin Gyerek II E Latin Gyerek II E Standard Ifjúsági [...]

részletek

VIII. Fekete Sas Kupa EREDMÉNYEK

2013. November 16.
VIII. Fekete Sas Kupa EREDMÉNYEK

2013. november 16. VERSENYEREDMÉNYEK Felnőtt B Latin Felnőtt C Latin Felnőtt C Standard Felnőtt D Latin Felnőtt D Standard Ifjúsági B Latin Ifjúsági [...]

részletek

ISIS Dance Open EREDMÉNYEK

2013. November 9.
ISIS Dance Open EREDMÉNYEK

2013. november 9. VERSENYEREDMÉNYEK Junior I E Standard Junior I E Latin Junior I D  Standard Junior I D Latin Junior [...]

részletek

Kelet-Magyarország Területi EREDMÉNYEK

2013. November 9.
Kelet-Magyarország Területi EREDMÉNYEK

Dátum 2013. november 9. Helyszín Nyíradony Rendező Kenguru TSE Szakmai vezető Szarvas Ferenc Versenyfelügyelő Fehér Péter, Dr. Pál Zoltán Children Kisformáció Children Nagyformáció Children Páros Junior Kisformáció Junior Nagyformáció Junior [...]

részletek

VI. Óvár Kupa EREDMÉNYEK

2013. November 9.
VI. Óvár Kupa EREDMÉNYEK

Dátum 2013. november 9. Helyszín Mosonszolnok Rendező Pulzus Táncsport Közhasznú Egyesület Szakmai vezető Püspöki Szabina Versenyfelügyelő Papp Viktor, Tromlerné Rusz Rita   Children_Kisformáció Children_Nagyformáció Children_páros Junior_Kisformáció Junior_Nagyformáció Junior_páros Serdülö Felnőtt_C Felnőtt_Kisformáció Felnőtt_Nemzeti_Kisformáció Nyugati [...]

részletek

Budapesti Területi EREDMÉNYEK

2013. October 27.
Budapesti Területi EREDMÉNYEK

Dátum 2013. október 27. Helyszín Budapest Rendező A Négy Muskétás SE Szakmai vezető Juhász Péter Versenyfelügyelő Lengyel Veronika, Szalma István Children Kisformáció Children Nagyformáció Children Páros Junior Kisformáció Junior [...]

részletek

TLC Országos Akrobatikus RnR Verseny EREDMÉNYEK

2013. October 26.
TLC Országos Akrobatikus RnR Verseny EREDMÉNYEK

Dátum 2013. október 26. Helyszín Balatonfüred Rendező Acro Dance Akrobatikus Rock ’n’Roll SE Szakmai vezető Tromlerné Rusz Rita Versenyfelügyelő Juhász Péter, Molnár Nóra Children Kisformáció Children [...]

részletek

X. RexTerra Kupa EREDMÉNYEK

2013. October 26.
X. RexTerra Kupa EREDMÉNYEK

Dátum 2013. október 26. Helyszín Kiskunhalas Rendező Studio 2000 TSE Szakmai vezető Juhász Ágnes Műsorvezető Zsótér Anita Döntnök Novák Zsuzsanna Senior OB - C -  Standard Senior OB [...]

részletek

IV. Duna Kupa EREDMÉNYEK

2013. October 19.
IV. Duna Kupa EREDMÉNYEK

Dátum 2013. október 19. Helyszín Mohács Rendező Adria-Szigo KTSE Szakmai vezető Kapronczai Balázs Döntnök Dudley Katalin Kozma Gábor Gyerek II - E - Latin Gyerek II - [...]

részletek

Országos Pontszerző Verseny EREDMÉNYEK

2013. October 19.
Országos Pontszerző Verseny EREDMÉNYEK

Dátum 2013. október 19. Helyszín Veszprém Rendező KID ROCK AND ROLL SE Szakmai vezető Putics-Bondor Virág Versenyfelügyelő Juhász Gyula, Koszogovits Norbert Children Junior Serdülö Felnőtt Kisformáció Felnőtt Nemzeti Kisformáció Felnőtt [...]

részletek

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás