Hat érem a Hungarian Dance Openen

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
Hat érem a Hungarian Dance Openen

Az idén öt versenyszám szerepelt a Hungarian Dance Open programjában, amelyeken párosaink egy arany, három ezüst és két bronzérmet szereztek.

Az International Latin Open 53 fős mezőnyében húsz magyar páros indult, hárman egészen a döntőig jutottak. Andrea Silvestri és Váradi Martina megnyerte a versenyt Miha Zerjav és Karcagi Laura előtt, míg Hidi Balázs és Kis Violetta a negyedik helyen végzett.

Az International Standard Open 20 fős mezőnyében hét magyar páros mérettette meg magát, legjobb magyarként Szalai Dénes és Balla Petra a 9-10. helyet szerezte meg a középdöntőben.

Junior II. Latin Open 18 fős mezőnyében négy magyar páros volt a döntőben, ketten a dobogóra is felállhattak: Hartlein Ákos és Farkas Gréta Éva ezüst, míg Kohon Patrik és Gál Dalma bronzérmet szerzett. Antal Krisztián és Prozlik Melinda Lenke az 5., Tuboly Zsombor és Salamon Sára a 6. helyen végzett.

Senior I. Standard Open 13 fős mezőnyében két magyar páros táncolhatott a döntőben és mindketten dobogós helyen végeztek: Kemény Tamás és Princz Nóra ezüst, Szánthó Péter és Juhász-Szánthó Szilvia bronzérmes lett.

Senior III. Standard Openen a 19 fős mezőnyben Baranyai Szilárd és Illés Enikő Katalin a középdöntőben a 10. helyet szerezte meg.

International Standard Open (20 induló):
1. Marco Sirocchi, Kilin Dora (Románia)
2. Marius Ilciukas, Olga Goltsova (Litvánia)
3. Earle Williamson, Veronika Myshko (Ukrajna)
4. Nicolas Ballester, Simona Gentile (Spanyolország)
5. Samuele Pugliese, Federica Stavale (Franciaország)
6. Manuel Guidotti, Francesca Desiree Riggi (Olaszország)

9-10. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra (Magyarország)
14. Rónyai Zoltán, Busa Dóra (Magyarország)
15-16. Balga Kristóf, Forgó Éva Patricia (Magyarország)
15-16. Bődi Dénes, Fruzsa Hajnalka Kata (Magyarország)
17. Guba Marcell, Kállai Kamilla (Magyarország)
18. Panka Dániel, Panka Dorottya (Magyarország)
19. Börcsök Balázs, Németh Laura (Magyarország)

International Latin Open (53):
1. Andrea Silvestri, Váradi Martina (Magyarország)
2. Miha Zerjav, Karcagi Laura (Magyarország)
3. Nam Gi Yong, Shin Nara (Dél-Korea)
4. Hidi Balázs, Kis Violetta (Magyarország)
5. Vladislav Nikishin, Polina Golubeva (Oroszország)
6. Vincenzo Taormina, Floriana Messina (Olaszország)
7. Sergey Katkov, Daria Antiufieva (Oroszország)

15. Andrei Petcu, Barna Nicole Vanessa (Magyarország)
18-19. Marco Gervasi, Törőcsik Tímea (Magyarország)
20-21. Pellei Mihály, Tóth Enikő (Magyarország)
22. Zilahi Szabolcs György, Gede Andrea (Magyarország)
24. Novák István, Sebesi Daniella (Magyarország)
29. Szabó Ádám, Csofcsics Csenge (Magyarország)
30. Gáspár Patrik, Szondi Fanni (Magyarország)
31. Gál Krisztián, Loch Jázmin (Magyarország)
32-33. Pölyhe Máté, Iszlatyi Kinga Annamária (Magyarország)
34-35. Bánáti Marcell, Józsa Janka (Magyarország)
36. Földiák Márk, Horváth Petra (Magyarország)
40-42. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna (Magyarország)
43. Reiter Renátó, Kersák Dóra (Magyarország)
45. Dunai Bence, Horváth Petra Vanda (Magyarország)
46. Török Tamás, Gyurkovits Éva (Magyarország)
48. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna (Magyarország)
51-53. Keresztes László, Bartha Lilla (Magyarország)

Junior II. Latin Open (18):
1. Lorincz Marc Andrei, Luncan Roxana Carina (Románia)
2. Hartlein Ákos, Farkas Gréta Éva (Magyarország)
3. Kohon Patrik, Gál Dalma (Magyarország)
4. Nicolas Aaron Eichhorn, Katharina Jewdokimenko (Németország)
5. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke (Magyarország)
6. Tuboly Zsombor, Salamon Sára (Magyarország)

7. Pusch Kevin, Albert Emma (Magyarország)
8. Kolozsváry Mátyás, Balogh Adél Emese (Magyarország)
9-10. Kovács Péter Benedek, Bodor Liliána (Magyarország)
11. Házas Ádám, Paluska Emese (Magyarország)
12. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza (Magyarország)
14. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix (Magyarország)
17-18. Barkaszi Bálint, Bohl Emese (Magyarország)

Senior I. Standard Open (13):
1. Fabian Wendt, Anne Steinmann (Németország)
2. Kemény Tamás, Princz Nóra (Magyarország)
3. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia (Magyarország)
4. Petr Kiesel, Nikola Mikeskova (Csehország)
5. Roman Vseticka, Martina Jalovecka (Csehország)
6. Omar Bottarelli, Chiara Mancini (Olaszország)
7. Martin Klempir, Romana Vitkova (Csehország)

8-9. Szegi Márk István, Szegi Andrea (Magyarország)
12. Halász Barna, Weidinger Ágnes (Magyarország)

Senior III. Standard Open (19):
1. Roland Holub, Eleonora Holub (Ausztria)
2. Sergio Gritti, Francesca Filippini (Olaszország)
3. Jaroslav Zeman, Petra Zemanova (Csehország)
4. Anton Marcek, Jana Marcekova (Szlovákia)
5. Horst Beckmann, Patricia Beckmann (Németország)
6. Ivan Benko, Miroslava Benkova (Szlovákia)

10. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin (Magyarország)

Aktualitások

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

A Magyar TáncSport Szakszövetség sporteseményein sportszakemberként részt vehet: Sportvezető (MTáSZ tag sportszervezet elnöke, vagy elnökségi tagja, vagy egyéb olyan alkalmazottja, aki a táncsporttal kapcsolatos feladatot lát el) – tagszervezet által előzetesen [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás