Hat érem a Hungarian Dance Open második napján

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
Hat érem a Hungarian Dance Open második napján

A Hungarian Dance Open második versenynapján három arany, két ezüst és egy bronzérmet szereztek a táncosaink Szigetszentmiklóson.

A WDSF International Latin Openen 68 páros indult és két magyar duó bejutott a döntőbe. Andrea Silvestri és Váradi Martina megnyerte a versenyt – tavaly is ők lettek az elsők -, míg Hidi Balázs és Karcagi Laura a 4. helyet szerezte meg.

A WDSF International Standard Openen a 71 fős mezőnyben Nikita Anikeev és Farkas Bettina szerepelt a legjobban, ők a 13. helyen végeztek az elődöntőben. A versenyt a világbajnoki bronzérmes litván Evaldas Sodeika, Ieva Zukauskaite páros nyerte meg.

A WDSF Junior II. Latin Openen a 30 fős mezőnyben két magyar páros jutott el a döntőig: Rischák Balázs és Gálfi Petra az 5., Németh Bálint és Szabó Klaudia a 7. lett.

A WDSF Junior II. Standard Openen 28 páros indult, itt is két döntős párosunk volt: Biri Gábor és Nagy Fruzsina a 4., Rischák Balázs és Gálfi Petra a 6. helyen zárt.

A WDSF Senior I. Latin Open 11 fős mezőnyében Kovács Máté és Makai Zsuzsa állhatott fel a dobogó tetejére Szánthó Péter és Juhász-Szánthó Szilvia előtt. Papp Krisztián Gusztáv és Németh Violetta a 4., Mészáros Zoltán és Mészáros-Buda Dorottya a 6. lett a döntőben.

A WDSF Senior II. Standard Openen a 34 fős mezőnyben Csiszár Ferenc és Debreczeni Tünde bejutott a döntőbe és ezüstérmet szerzett.

A WDSF Profi Standard Openen három páros indult, László Csaba és Páli Viktória végzett az első helyen, a másik magyar páros Zsom Olivér és Vozár Boglárka bronzérmes lett.

International Latin Open (68 induló):
1. Andrea Silvestri, Váradi Martina (Magyarország)
2. Artyom Liaskovsky, Liana Odikadze (Izrael)
3. Volodymyr Lyatov, Veronika Myshko (Ukrajna)
4. Hidi Balázs, Karcagi Laura (Magyarország)
5. Ivan Malkov, Natalya Kolpakova (Franciaország)
6. Bogdan Boie, Natalia Luchiv (Moldávia)

11. Hegyes Bertalan, Kis Violetta (Magyarország)
13. Király Márk, Lissák Laura (Magyarország)
17-18. Filotás Márk , Barkóczi Zsófia (Magyarország)
19. Kaszás Richárd, Foteini Pangea (Magyarország)
21. Suti András Zsolt, Deminger Corinna (Magyarország)
22. Csorba Máté, Haddad Sabrina (Magyarország)
31-32. Szőts Dániel, Egresi Melinda Beatrix (Magyarország)
34. Antal Gergő, Hercsik Zsuzsanna (Magyarország)
36. Török Árpád, Molnár Barbara (Magyarország)
41-43. Popovics Richárd, Dénes Edina (Magyarország)
41-43. Márki Norbert, Balogh Nikolett Evelin (Magyarország)
41-43. Pop Vlad Alex, Butor Zsófia (Magyarország)
44-46. Tóth Szilárd, Zsila Andrea (Magyarország)
47-48. Börzöli Dávid, Kersák Dóra (Magyarország)
47-48. Mészáros Máté László, Füle Krisztina (Magyarország)
50. Gedovics Balázs, Tóth Emília (Magyarország)
52. Kotymán Arnold László, Muzsai Anna Roberta (Magyarország)
54. Kézsmárki János, Drahos Fanni (Magyarország)
55. Bécsi Patrik, Nagy Alexandra Éva (Magyarország)
58-59. Matyi Máté, Tóth Fruzsina (Magyarország)
60-61. Keresztes László, Bartha Lilla (Magyarország)
63. Csömör Marcell Krisztián, Demeter Csilla (Magyarország)

International Standard Open (71):
1. Evaldas Sodeika, Ieva Zukauskaite (Litvánia)
2. Jacek Jeschke, Hanna Zudziewicz (Lengyelorszáh)
3. Leonid Khokhlov, Alexandra Shoshneva (Oroszország)
4. Anton Besedin, Strelkova Ekaterina (Oroszország)
5. Aliaksandr Samosiuk, Yana Tudvaseva (Fehéroroszország)
6. Viktor Szabo, Vanja Vujic (Horvátország)

13. Nikita Anikeev, Farkas Bettina (Magyarország)
17-18. Fodor Norbert Csanád, Vaszi Réka Beáta (Magyarország)
19-22. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta (Magyarország)
27-28. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia Klára (Magyarország)
29. Andrei Leonte, Forgó Éva Patrícia (Magyarország)
38. Budai Attila, Barna Lilla (Magyarország)
40-41. Petar Marjanovic, Kuti Kamilla (Magyarország)
46-47. Szabó Hornos Norbert, Marschall Zita Olívia (Magyarország)
46-47. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra (Magyarország)
48. Vígh András, Hornyák Zsófia (Magyarország)
49. Balga Kristóf, Molnár Renáta (Magyarország)
50. Emanuel-Ioan Moraru, Horváth Roberta (Magyarország)
53. Szabó Gábor Ádám, Benkő Zsuzsanna (Magyarország)
56. Panka Dániel, Panka Dorottya (Magyarország)
57-58. Sági István Balázs, Bántó Bernadett (Magyarország)
57-58. Tejeda Tamás Márk, Nyitrai Edina (Magyarország)
61-62. Popovics Richárd, Dénes Edina (Magyarország)
65-66. Vincze Ádám, Gallai Anett Katalin (Magyarország)
67. Gedovics Balázs, Tóth Emília (Magyarország)
69. Matyi Máté, Tóth Fruzsina (Magyarország)

Junior II. Latin Open (30):
1. Nunzio Stancampiano, Teresa Castelli (Olaszország)
2. Tomas Boldis, Natalie Schindlerova (Csehország)
3. Erik Gerhard Baranyai, Daria Alexia Ardelean (Románia)
4. Vladislav Tsikhanovskiy, Sofiia Zil (Ukrajna)
5. Rischák Balázs, Gálfi Petra (Magyarország)
6. Filip Sevcik, Simona Dokusova (Szlovákia)
7. Németh Bálint, Szabó Klaudia (Magyarország)

13. Szabó Robin László, Tóth Enikő (Magyarország)
14-15. Biri Gábor, Nagy Fruzsina (Magyarország)
14-15. Somoskői László, Pós Polett (Magyarország)
20. Krizsan Dominik, Nagy Réka Anna (Magyarország)

Junior II. Standard Open (28):
1. Vladislav Tsikhanovskiy, Sofiia Zil (Ukrajna)
2. Filipchuk Ivan, Ganska Evelina (Ukrajna)
3. Filip Sevcik, Simona Dokusova (Szlovákia)
4. Biri Gábor, Nagy Fruzsina (Magyarország)
5. Zaoralek Jakub, Tepla Nikola (Csehország)
6. Rischák Balázs, Gálfi Petra (Magyarország)
7. Nunzio Stancampiano, Teresa Castelli (Olaszország)

12-13. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna (Magyarország)
19. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes (Magyarország)

Senior I. Latin Open (11):
1. Kovács Máté, Makai Zsuzsa (Magyarország)
2. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia (Magyarország)
3. Psenak Peter, Psenakova Drahoslava (Szlovákia)
4. Papp Krisztián Gusztáv, Németh Violetta (Magyarország)
5. Nevrla Lubos, Pistecka Petra (Csehország)
6. Mészáros Zoltán, Mészáros-Buda Dorottya (Magyarország)

7. Szilvási Ádám, Kocsis Katalin (Magyarország)
8. Cseh István, Ádám Laura (Magyarország)

WDSF Senior II. Standard Open (34):
1. Konstantin Maletz, Corina Maletz (Németország)
2. Csiszár Ferenc, Debreczeni Tünde (Magyarország)
3. Massimiliano Ferrini, Elisabetta Galilei (Olaszország)
4. Helmut Holler, Silvia Holler (Ausztria)
5. Dirk Regitz, Fabienne Regitz (Németország)
6. Michael Schuetz, Petra Schuetz (Ausztria )

15-16. Asztalos Zoltán dr., Kissné Szegedi Zsuzsanna (Magyarország)
20-22. Szabó Zsolt Mihály, Ónodi-Szabó Valéria (Magyarország)
34. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin (Magyarország)

WDSF Profi Standard Open (3):
1. László Csaba, Páli Viktória (Magyarország)
2. Ruslan Polusytok, Nataliya Maslo (Ukrajna)
3. Zsom Olivér, Vozár Boglárka (Magyarország)

Kerekesszékes Freestyle duó (2):
1. Vágola Imre, Sárai Rita – Pearl Harbor
2. Mester Csiki László, Ferenczi Tünde – Szerelmem (My love)

intopenlatin2016 intopenst2016 junior2stopen2016 kerekesszekes profi_stopen2016 senior1ltopen2016 senior2stopen2016 junior2latinopen2016

Hírek

Sportvezetők bejelentése versenyekre – MÁJUS

Sportvezetők bejelentése versenyekre – MÁJUS

A Magyar TáncSport Szakszövetség sporteseményein sportszakemberként részt vehet: Sportvezető (MTáSZ tag sportszervezet elnöke, vagy elnökségi tagja, vagy egyéb olyan alkalmazottja, aki a táncsporttal kapcsolatos feladatot lát el) – tagszervezet által előzetesen [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás