Diákolimpia 2014

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
Diákolimpia 2014

Letölthető összesítő a versenyről: vt_diakolimpia_versenyeredmenyek_2013_14

Fotók eléréséhez kattints ide.

A 2013/14-es tanévben a versenytánc is csatlakozott a Diákolimpia versenysorozatához, az országos döntőt 2014. március 8-án Szolnokon rendezte meg a Magyar Diáksport Szövetség és a Magyar TáncSport Szakszövetség támogatásával a Szilver TSE.

Három korosztályban – gyerek, junior, ifjúsági – léphettek parkettre a táncosok latin és standard táncokban. Latin táncokban Szambát, Cha-cha-chát, Rumbát és Jive-ot, standard táncokban Angol keringőt, Tangót, Bécsi keringőt és Quicksteppet táncoltak az általános és középiskolába járó táncosok. A legnépesebb mezőny junior korosztályban – 12-15 évesek – gyűlt össze.

Gyerek Standard Diákolimpia (8 induló):
1. Urbán István, Urbán Lilla (Klauzál Gábor Általános Iskola)
2. Kohon Patrik, Kávási Éva (Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola)
3. Fodor Bence, Fodor Luca (Martfűi József Attila Általános Iskola)
4. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska ( Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola)
5. Szűcs Dávid, Dobos Dorina (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola)
6. Antal Krisztián, Bujáki Lili (Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola)

Gyerek Latin Diákolimpia (9):
1. Urbán István, Urbán Lilla (Klauzál Gábor Általános Iskola)
2. Kohon Patrik, Kávási Éva (Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola)
3. Szabó László, Molnár Fanni Boglárka (Tüköry Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény)
4. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola)
5. Fodor Bence, Fodor Luca (Martfűi József Attila Általános Iskola)
6. Tatár Tamás, Torják Gerda (Sáik Kodály Zoltán Tagiskola)

Junior Standard Diákolimpia (21):
1. Mészáros János, Bagóczki Ramóna Mária (Horváth Mihály Gimnázium)
2. Sárosi Róbert, Tóth Emília (Kisteleki Általános Iskola)
3. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna (Paragvári Utcai Általános Iskola)
4. Kajla Zsolt, Tóth Mónika (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola)
5. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili (Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola)
6. Erős András Ferenc, Szilágyi Rebeka (Martfűi József Attila Általános Iskola)

Junior Latin Diákolimpia (25):
1. Sárosi Róbert, Tóth Emília (Kisteleki Általános Iskola)
2. Mészáros János, Bagóczki Ramóna Mária (Horváth Mihály Gimnázium)
3. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna (Paragvári Utcai Általános Iskola)
4. Gasparin Zsombor, Lapicz Anna (Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium)
5. Erős András Ferenc, Szilágyi Rebeka (Martfűi József Attila Általános Iskola)
6. Kollár Szabolcs, Géczi Fanni (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

Ifjúsági Standard Diákolimpia (8):
1. Tisza Dániel, Palásti Sára Anna (Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium)
2. Borda Ádám, Lucz Laura (Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium)
3. Kiss Tamás Bence, Tóth Fruzsina Gabriella (Hajnóczy József Gimnázium)
4. Krucsai Attila, Vozár Virág (Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium)
5. Popovics Richárd, Dénes Edina (Kovács Pál Gimnázium)
6. Szerencsés Szabolcs, Péterfi Anna (SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium)

Ifjúsági Latin Diákolimpia (15):
1. Tisza Dániel, Palásti Sára Anna (Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium)
2. Oroszlán Krisztián, Andriott Regina (Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja)
3. Matyi Máté, Bandi Johanna (Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium)
4. Popovics Richárd, Dénes Edina (Kovács Pál Gimnázium)
5. Járja Tamás, Takács Dorottya (Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium)
6. Szerencsés Szabolcs, Péterfi Anna (SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium)

??????????????????????????????? diákolimpia gyerekek ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Hírek

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

A Magyar TáncSport Szakszövetség sporteseményein sportszakemberként részt vehet: Sportvezető (MTáSZ tag sportszervezet elnöke, vagy elnökségi tagja, vagy egyéb olyan alkalmazottja, aki a táncsporttal kapcsolatos feladatot lát el) – tagszervezet által előzetesen [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás