A 2014-es világversenyek magyar eredményei

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
A 2014-es világversenyek magyar eredményei

2014-ben akrobatikus rock’n’roll-ban három világbajnoki és egy Európa-bajnoki címet szereztek a magyar versenyzők, míg versenytáncban két döntős és több középdöntős helyezést értek el a magyar párosok és formációk a világversenyeken.

A versenytánc világversenyek eredményei:

Latin világbajnokság:
19. Andrea Silvestri, Váradi Martina
34. Nagymihály Balázs, Szalai Ágnes

Standard világbajnokság:
61-62. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia
63-65. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta

Tíztánc világbajnokság:
23. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta

Ifjúsági Latin világbajnokság:
16. Hidi Balázs, Szőke Zsuzsanna
44-45. Horváth Kende Soma, Horváth Zsófia

Ifjúsági Standard világbajnokság:
28-29. Sorin Andrei Neagu, Elek Réka
50-51. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia

Ifjúsági Tíztánc világbajnokság:
18. Sorin Andrei Neagu, Elek Réka

Junior II. Latin világbajnokság:
42. Kulják Krisztián, Bálint Nikoletta
44. Nagy Márk, Vörös Liza

Junior II. Standard világbajnokság:
11. Kulják Krisztián, Bálint Nikoletta
17. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra

Junior II. Tíztánc világbajnokság:
16. Kulják Krisztián, Bálint Nikoletta

Senior I. Latin világbajnokság:
40-43. Szabó Zsolt, Ónodi Szabó Valéria
40-43. Krizmanics Ferenc, Máriné Patton Klára

Senior I. Standard világbajnokság:
4. Balogh Csongor, Szabó Anita
37-38. Horti Árpád, Fekete Krisztina

Senior II. Latin világbajnokság:
14-15. Kiss Mihály, Bánkúti Ágnes
89-96. Nagy István, Magyar Márta

Latin Kűr világbajnokság:
16. Battancs Márton Tamás, Rituper Dorina

Standard Kűr világbajnokság:
11. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina

Profi Latin világbajnokság:
23. Püspöki Dávid, Markó Ágnes
24. Turcsány Gergely, Bendó Csilla

Profi Standard világbajnokság:
30. Püspöki Dávid, Markó Ágnes

Profi Tíztánc világbajnokság:
13. Püspöki Dávid, Markó Ágnes

Profi Latin Kűr világbajnokság:
9. Gellai Tamás, Vorobchenko Darya

Latin Európa-bajnokság:
13-14. Andrea Silvestri, Váradi Martina
47. Nagymihály Balázs, Szalai Ágnes

Standard Európa-bajnokság:
35-37. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta
45. Budai Attila, Barna Lilla

Tíztánc Európa-bajnokság:
16. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta

Ifjúsági Latin Európa-bajnokság:
7. Hidi Balázs, Szőke Zsuzsanna
42-43. Horváth Kende Soma, Horváth Zsófia

Ifjúsági Standard Európa-bajnokság:
21-23. Sorin Andrei Neagu, Elek Réka
41. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia

Ifjúsági Tíztánc Európa-bajnokság:
18. Sorin Andrei Neagu, Elek Réka

Profi Latin Európa-bajnokság:
18. Püspöki Dávid, Markó Ágnes
24. Gellai Tamás, Vorobchenko Darya
35. Turcsány Gergely, Bendó Csilla

Profi Standard Európa-bajnokság:
8. László Csaba, Páli Viktória

Profi Latin Kűr Európa-bajnokság:
4. Gellai Tamás, Vorobchenko Darya
8. Turcsány Gergely, Bendó Csilla

Formációs Latin világbajnokság:
10. Gála TE ‘A’
16. Gála TE ‘B’

Formációs Standard világbajnokság:
9. Szilver TSE
18. Forma TSE

Formációs Latin Európa-bajnokság:
11. Gála TE ‘A’
12-13. Gála TE ‘B’

Latin világkupa:
14. Andrea Silvestri, Váradi Martina

Standard világkupa:
22. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia

Tíztánc világkupa:
9. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta

Latin Európa-kupa:
21. Filotás Márk, Barkóczi Zsófia

Standard Európa-kupa:
19. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia

 

Az akrobatikus rock’n’roll világversenyek eredményei:

Serdülő Páros világbajnokság:
3. Czanik László, Dobay Dóra
14. Barabás Dániel, Béres Dorina Dominika
17. Lénárt János, Ács Vivienn

Junior Páros világbajnokság:
1. Király Ádám, Czetl Fanni
3. Ilcsik Márk, Novák Dorottya
9. Gláser Márton, Lisz Barbara
11. Baumgartner Dániel, Magyar Rebeka
13. Karácsony Krisztián, Kundrát Fanni

Junior Lányformációs világbajnokság:
1. Party girls – Rock And Magic SE
5. Dolce Vita – Masters SE
6. Syluette – Rockin Board SE-Négy Muskétás SE
7. Fifth Avenue – Masters SE

Felnőtt Lányformációs világbajnokság:
1. Invictus – Musztáng SE
3. Szupergirls – Rock and Magic SE
11. Ladies – Rockin’ Board TSE

Felnőtt lányformációs világkupa:
1. Invictus – Musztáng SE
2. Forti – Fortuna TSE
4. Figthers – Rock and Magic SE
9. New Collection – Dance Earth SE

Lányformációs Európa-bajnokság:
2. Szupergirls – Rock and Magic SE
4. Invictus – Musztáng SE
9. Ladies – Rockin’ Board TSE

Junior Páros Európa-bajnokság:
1. Király Ádám, Czetl Fanni
9. Ilcsik Márk, Novák Dorottya

Serdülő Páros Európa-bajnokság:
21. Meskó Attila Patrik, Poncz Zsófia Ilona

Junior Lányformációs világkupa:
1. Party girls – Rock And Magic SE
5. High Five – Acro Dance SE
7. Szobrock – Kenguru SE
8. Dolce Vita – Masters SE
10. Baby Dolls – Kid SE
11. Dragon Girls – Főnix SE
13. Fifth Avenue – Masters SE

Junior páros világkupa (Szocsi):
1. Király Ádám, Czetl Fanni
2. Ilcsik Márk, Novák Dorottya

Felnőtt ‘B’ páros világkupa (Szocsi):
2. Deli Alex, Varga Alexandra

Junior páros világkupa (Rimini):
1. Király Ádám, Czetl Fanni
4. Ilcsik Márk, Novák Dorottya
11. Karácsony Zsolt, Becker Enikő
17. Karácsony Krisztián, Kundrát Fanni
31. Meskó Alex István, Leéb Fruzsina

Serdülő páros világkupa (Rimini):
2. Czanik László, Dobay Dóra
4. Meskó Patrik Attila, Poncz Zsófia Ilona
13. Tibold Márton, Tibold Eszter
16. Gyömbér Péter, Sándor Fanni
17. Barabás Dániel, Béres Dorina Dominika

Junior páros világkupa (Krakkó):
2. Király Ádám, Czetl Fanni
4. Ilcsik Márk, Novák Dorottya
10. Gláser Márton, Lisz Barbara
20. Tóth Renátó, Visnyei Lili
29. Keszi Benjamin, Tóth Sára
30. Szoljár Bence, Lajti Renáta

Serdülő páros világkupa (Krakkó):
4. Czanik László, Bujtor Sára
9. Farkas Gergely, Dobay Dóra
29. Tibold Márton, Tibold Eszter
30. Lénárt János, Ács Vivienn
45. Meskó Patrik Attila, Poncz Zsófia Ilona
75. Halász Vencel, Pászti Eszter

Felnőtt ‘B’ páros világkupa (Krakkó):
5. Bánhidi Dániel, Révész Panna
8. Balázs Ágoston, Balázs Helga
21. Ábrahám Dániel Zoltán, Harangozó Boglárka
29. Horváth András, Farkas Viktória
37. Manulek Krisztián, Hargitai Petra

Junior páros világkupa (Ljubljana):
2. Ilcsik Márk, Novák Dorottya
3. Király Ádám, Czetl Fanni
9. Gláser Márton, Lisz Barbara
13. Keszi Benjamin, Tóth Sára
14. Tóth Renátó, Visnyei Lili
29. Szoljár Bence, Lajti Renáta

Serdülő páros világkupa (Ljubljana):
3. Czanik László, Bujtor Sára
8. Meskó Patrik Attila, Poncz Zsófia Ilona
18. Tibold Márton, Tibold Eszter
24. Halász Vencel, Pászti Eszter

Akrobatikus rock’n’roll

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

A Magyar TáncSport Szakszövetség sporteseményein sportszakemberként részt vehet: Sportvezető (MTáSZ tag sportszervezet elnöke, vagy elnökségi tagja, vagy egyéb olyan alkalmazottja, aki a táncsporttal kapcsolatos feladatot lát el) – tagszervezet által előzetesen [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás