2013 eredményei

Line Spacing+- ABetűméret+- Bejegyzés nyomtatása
2013 eredményei

Szép eredményeket hozott a 2013-as év akrobatikus rock’n’roll-ban és versenytáncban is. A lenti listában összegyűjtöttük a világ- és Európa-bajnokságokon a magyar párosok, csapatok által elért helyezéseket.

Versenytánc

Világbajnokságok:
Felnőtt Latin:
24. Nagymihály Balázs, Szalai Ágnes
66. Süttő Roland, Tombácz Anikó
Felnőtt Standard:
20. László Csaba, Páli Viktória
49. Szepesi József, Farkas Bettina
Felnőtt Tíztánc:
20. Hegyes Bertalan, Kis Violetta

Ifjúsági Latin:
53. Katona András, Kovács Klára Nikoletta
Ifjúsági Standard:
17. Bencze István, Kilin Dóra
45. Petar Marjanovic, Kuti Kamilla
Ifjúsági Tíztánc:
34. Kiss Olivér, Laskovics Réka

Junior Latin:
27. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
36. Pellei Mihály, Tereza Sedlakova
Junior Standard:
21. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
23. Kulják Krisztián, Bálint Nikoletta
Junior Tíztánc:
10. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka

Senior I. Latin:
41. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria
Senior I. Standard:
43. Cseh István, Ádám Laura
45. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria

Senior II. Latin:
5. Kiss Mihály, Bánkúti Ágnes

Latin Formációs:
8-11. Gála TE, Zalaegerszeg
8-11. Savaria TSE, Szombathely

Latin Kűr:
14. Hende Máté, Karcagi Dalma
Standard Kűr:
9. László Csaba, Páli Viktória
12. Budai Attila, Barna Lilla

 

Európa-bajnokságok:
Felnőtt Latin:
31. Nagymihály Balázs, Szalai Ágnes
44. Süttő Roland, Tombácz Anikó
Felnőtt Standard:
20. László Csaba, Páli Viktória
36. Szepesi József, Farkas Bettina
Felnőtt Tíztánc:
12. Hegyes Bertalan, Kis Violetta

Ifjúsági Latin:
16. Hidi Balázs, Szőke Zsuzsanna
43. Horváth Kende Soma, Karcagi Laura
Ifjúsági Standard:
19. Bencze István, Kilin Dóra
48. Petar Marjanovic, Kuti Kamilla
Ifjúsági Tíztánc:
17. Horváth Kende Soma, Karcagi Laura

Latin Formációs:
8. Gála TE, Zalaegerszeg
11. Savaria TSE, Szombathely

 

Akrobatikus Rock’n’Roll

Világbajnokságok:
Női nagyformációs:
2. Szupergirls – Rock and Magic SE
9. Invictus – Musztáng SE
13. Ladies – Rockin’ Board TSE

Junior Páros:
8. Ilcsik Márk, Novák Dorottya
10. Deli Alex, Varga Alexandra
17. Alaksza Attila, Telek Dominika

Junior lányformációs:
1. Party Girls – Rock and Magic SE
4. Kész Cirkusz – Holiday SE
7. Corals – Rockin’ Board TSE

Junior páros formáció:
1.Soldiers

Serdülő Páros:
18. Czanik László, Bujtor Sára

 

Európa-bajnokságok:

Női nagyformációs:
4. Szupergirls – Rock and Magic SE
5. Invictus – Musztáng SE
7. Ladies – Rockin’ Board TSE

Junior Páros:
2. Ilcsik Márk, Novák Dorottya
8. Deli Alex, Varga Alexandra
11. Jurecska Bálint, Kispál Luca

Serdülő Páros:
12. Czanik László, Bujtor Sára

Akrobatikus rock’n’roll

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

Sportvezetők bejelentése versenyekre – JÚNIUS

A Magyar TáncSport Szakszövetség sporteseményein sportszakemberként részt vehet: Sportvezető (MTáSZ tag sportszervezet elnöke, vagy elnökségi tagja, vagy egyéb olyan alkalmazottja, aki a táncsporttal kapcsolatos feladatot lát el) – tagszervezet által előzetesen [...]

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás